Konferencja naukowa „Międzynarodowe i europejskie aspekty prawnokarnej ochrony osób pokrzywdzonych – między teorią a praktyką”

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart otworzyła dzisiaj konferencję w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.


Konferencja "Edukacja Przyszłości"

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz uczestniczyła w panelu dyskusyjnym poświęconemu zmianom w edukacji.


Ślubowanie.Policja.20

Ślubowanie funkcjonariuszy Policji

28 maja br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w ceremonii złożenia przysięgi przez kandydatów wstępujących w szeregi podkarpackiej Policji.


Konferencja.Położnych.3

Telekonferencja Naukowo-Szkoleniowa VIII Podkarpacki Kongres Położnych "Quo Vadis Ginekologio? Quo Vadis Położna?"’

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz uczestniczyła w zorganizowanej w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim telekonferencji zorganizowanej w ramach obchodów Krajowego Dnia Położnej.


Ogólnopolski Dzień Samorządu Terytorialnego w Warszawie

27 maja obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji Prezydent RP Andrzej Duda wręczył w Belwederze zasłużonym samorządowcom odznaczenia państwowe. W uroczystości wzięła udział wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Sesja sejmiku

Sesja Sejmiku z udziałem wojewody

Wojewoda Ewa Leniart wzięła udział w Sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego, podczas której przestawiła informację na temat sytuacji powodziowej w województwie.


Konferencja prasowa

Sytuacja pogodowa na Podkarpaciu - wstępne podsumowanie działań służb

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart spotkała się z podkarpackimi mediami, by wstępnie podsumować działania służb związane z likwidacją skutków intensywnych opadów deszczu w naszym województwie.  


Premier na Podkarpaciu

Premier Mateusz Morawiecki na Podkarpaciu

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się posiedzenie sztabu kryzysowego z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego.


Dzień Samorządu Terytorialnego 2019

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wręczyła odznaczenia państwowe podczas okolicznościowej konferencji w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie.


Święto 21 Brygady Strzelców Podhalańskich

24 maja br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w uroczystym apelu z okazji święta patronalnego 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.