Fredropol.500.Plus.5

Akcja informacyjna Rodzina 500 Plus w powiecie przemyskim

W dniach 30 - 31 lipca br. odbyła się akacja informacyjna w Medyce, Nehrybce gm. Przemyśl, Żurawicy, Orłach, Fredropolu oraz Dubiecku. W części spotkań udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Wojewódzkie obchody święta Policji

Na Placu Farnym w Rzeszowie odbyły się Wojewódzkie Obchody Święta Policji, w których udział wzięła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Porozumienie.Autobusowe.12

Porozumienie w sprawie funduszu rozwoju przewozów autobusowych

30 lipca br. w Ministerstwie Infrastruktury wojewodowie podpisali porozumienie dotyczące tzw. funduszu autobusowego. Województwo podkarpackie reprezentowała wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Uroczysty Apel ku pamięci poległych policjantów w 100-lecie Polskiej Policji

Pod tablicami upamiętniającymi poległych policjantów, złożone zostały kwiaty i znicze. W wydarzeniu udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz


Miejsce.Piastowe.14

XV Ogólnopolska Modlitwa o Trzeźwość

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz uczestniczyła w organizowanym już od 15-tu lat w Miejscu Piastowym w Sanktuarium Świętego Michała Archanioła i bł. Bronisława Markiewicza spotkaniu.


Promesy dla podkarpackich samorządów

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła kolejne w tym roku promesy na zadania związane z  usuwaniem skutków klęsk żywiołowych.


Sanok.500.Plus.9

AKCJA INFORMACYJNA PROGRAMU „RODZINA 500 PLUS” W POWIECIE SANOCKIM

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz uczestniczyła w akcji informacyjnej poświęconej nowym zasadom rządowego programu w Sanoku i w Tyrawie Wołoskiej.


POWITANIE GENERAŁA HENRYKA MOSKWY

Podczas uroczystego apelu, przywitano nadinspektora Henryka Moskwę, który 24 lipca, z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy odebrał nominację generalską. W uroczystości udział wzięła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Agrobieszczady.500.Plus.25

Akcja informacyjna Rodzina 500 Plus podczas XXIV TARGÓW RZEMIOSŁA, PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I LEŚNICTWA – AGROBIESZCZADY

W dniach 27-28 lipca br. w Lesku odbyła się kolejna edycja popularnych targów regionalnych, podczas której odbyła się także promocja rządowego programu. W wydarzeniu udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Święto.PBOT.29

Pierwsze Święto 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

Na rzeszowskim Rynku odbyły się po raz pierwszy obchody święta 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. W uroczystości wzięła udział wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.