Strona główna » Komunikaty

Komunikaty

22 marca 2017

Program Polska-Białoruś-Ukraina – wyniki I etapu naboru

W Warszawie obradowała komisja wyboru projektów programu Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 od 14 do 15 marca br. Dokonano oceny 600 koncepcji projektów złożonych w ramach pierwszego naboru wniosków w ramach celów tematycznych dziedzictwo i bezpieczeństwo.

‹ czytaj więcej ›
15 marca 2017

Inicjatywy podejmowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

Ministerstwo Sportu i Turystyki wprowadza w życie szereg projektów, które mają budować polski sport i turystykę także w oparciu o inicjatywy lokalne. Zachęcamy do zapoznania się z wdrażanymi programami i komunikatami dotyczącymi przyznanych dofinansowań na realizację zadań.

‹ czytaj więcej ›
Akcja Szybki PIT
6 marca 2017

Szybki PIT – kampania informacyjna

Szybki PIT to ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników przy rozliczeniu rocznego zeznania podatkowego (PIT). W ramach kampanii Szybki PIT przygotowanych zostało dla podatników wiele udogodnień.

‹ czytaj więcej ›
22 lutego 2017

Krajowa Administracja Skarbowa od 1 marca

1 marca rozpocznie funkcjonowanie Krajowa Administracja Skarbowa. Jest ona połączeniem administracji podatkowej, Służby Celnej i kontroli skarbowej.

‹ czytaj więcej ›
21 lutego 2017

Handel ludźmi – wystawa mobilna

W holu głównym Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie można obejrzeć wystawę mobilną dotyczącą tematyki handlu ludźmi oraz walki z tym zjawiskiem.

‹ czytaj więcej ›
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
20 lutego 2017

„Bezpieczny i Aktywny Senior” – kampania informacyjna

Podwyższenie świadomości polskiego społeczeństwa na temat kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz aktywnością osób starszych to cel kampanii informacyjnej „Bezpieczny i Aktywny Senior”, realizowanej przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

‹ czytaj więcej ›
17 lutego 2017

Skala bezdomności w województwie podkarpackim

Na Podkarpaciu określono liczbę osób bezdomnych. Ogólnopolskie badanie zostało przeprowadzone w nocy z 8 na 9 lutego br. Działania związane z jego realizacją na terenie województwa koordynowała wojewoda.

‹ czytaj więcej ›
13 lutego 2017

Zastosowanie narzędzia IOWISZ w praktyce – konferencja

Zapraszamy przedstawicieli uczelni medycznych, przedsiębiorców działających w sektorze ochrony zdrowia oraz świadczeniodawców z województwa podkarpackiego do udziału w bezpłatnej konferencji poświęconej zastosowaniu narzędzia IOWISZ w praktyce, która odbędzie się 27 lutego w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.

‹ czytaj więcej ›
8 lutego 2017

Wyniki konkursu „MALUCH plus” 2017

Wyniki konkursu „MALUCH plus” 2017 ogłoszonego w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH plus” dla województwa podkarpackiego

‹ czytaj więcej ›
2 lutego 2017

Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych

W nocy z 8 na 9 lutego br. zostanie przeprowadzone ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych.

‹ czytaj więcej ›

1 2 3 13