Akty prawne

Akty prawne - Covid-19

Akty prawne i dokumenty dotyczące zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19.


Koronawirus - informacje i zalecenia

CZAS NA ZMIANĘ ZACHOWAŃ


polecenie wojewody podkarpackiego

Dotyczy wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.


Kształcenie na odległość

Jak koordynować kształcenie na odległość, co należy do obowiązków dyrektorów i nauczycieli, jak realizować podstawę programową w warunkach domowych, jak zwiększyć efektywność zdalnej nauki, w jaki sposób zaplanować czas dziecka w domu oraz z jakich narzędzi i materiałów korzystać – na te i wiele innych pytań można znaleźć odpowiedź w poradniku MEN przygotowanym dla nauczycieli, […]


Polecenie

Czasowego zawieszenia działalności placówek.


Przedłużamy kontrolę na granicy o kolejne 20 dni

– Kontrola graniczna na granicy wewnętrznej (z Niemcami, Litwą, Czechami i Słowacją) będzie przedłużona o kolejne 20 dni – do 13 kwietnia br. Polska utrzyma również duże ograniczenia dotyczące wjazdu cudzoziemców do naszego kraju – poinformował minister Mariusz Kamiński. Tak jak dotychczas granicę będzie można przekroczyć tylko w wyznaczonych miejscach. Kontrole będą też nadal prowadzone […]


UWAGA: Polska wprowadza ograniczenia przy przekraczaniu granicy

Zmiany przy przekraczaniu granicy są wprowadzane, aby przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2. Chodzi o uniknięcie wjazdu na teren Polski osób, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego.


Komunikat NFZ

Narodowy Fundusz Zdrowia informuje o możliwości skorzystania z teleporad lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarzy specjalistów.


Komunikat

Komunikat dotyczący kontroli sanitarnych na granicy.


Komunikat MEN

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×