Zmiany w oddziale paszportowym

Zaproszenie do konsultacji społecznych

Wojewoda podkarpacki zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty uprawnione do konsultacji społecznych dotyczących programu współpracy .


Piknik wojskowy "Służymy Niepodległej"

Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza na pikniki „Służymy Niepodległej”. W naszym województwie wydarzenie odbędzie się w Przemyślu. Początek o godz. 13.00.


Dodatkowa akcja szczepienia lisów

Od 9 do 18 listopada 2018 r. w województwie podkarpackim planowana jest dodatkowa akcja szczepień lisów przeciwko wściekliźnie.


Zaproszenie do udziału w pracach komisji

Wojewoda podkarpacki zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w pracach komisji opiniującej wnioski do „Programu integracji społeczności romskiej w Polsce na lata 2014 – 2020” na 2019 r.


"Tak powstała Niepodległa" - bezpłatna wystawa do pobrania

Biuro Programu „Niepodległa” przygotowało bezpłatną wystawę poświęconą procesowi odzyskiwania przez Polskę niepodległości oraz dorobkowi II Rzeczypospolitej. Wystawa „Tak powstawała Niepodległa” pomyślana jest jako materiał popularnonaukowy pomocny w uczczeniu setnej rocznicy niepodległości Polski.


"Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej"

Ministerstwo Obrony Narodowej realizuje kampanię rekrutacyjną do Wojska Polskiego pod hasłem „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”.


Newsletter MRPiPS - bądź na bieżąco!

W tym tygodniu startuje newsletter Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami, zapisz się już dziś.


Nowe paszporty na Święto Niepodległości

Wszyscy, którzy od 5 listopada br. będą składali wnioski o wydanie paszportu, otrzymają dokument według nowego wzoru. Tego dnia wejdzie w życie zmiana rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentów paszportowych.


ustawa teczka

Nowelizacja ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej

15 czerwca br. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej uchwalił ustawę o zmianie ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej i edukacji prawnej oraz niektórych innych ustaw.


Cała Europa programuje - coraz bliżej CodeWeek!

Trzy, dwa, jeden… start! Zaczynamy odliczanie do tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania. Weź w nim udział. To proste!