Niskie podatki – zapraszamy na spotkania informacyjne 22 czerwca br.

Zapraszamy do udziału w otwartych spotkaniach informacyjnych dotyczących kwestii związanych ze zmianami w systemie podatkowym.


Przedłużenie obowiązywania stopni alarmowych BRAVO oraz CHARLIE-CRP - do 30 czerwca

Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenia przedłużające, do 30 czerwca 2022 roku, do godz. 23:59, obowiązywanie trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP) oraz drugiego stopnia alarmowego BRAVO. Stopnie alarmowe obowiązują na terytorium całego kraju.


Komunikat dla klientów oddziałów paszportowych

Od 17 maja br. oddziały paszportowe w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu będą przyjmowały wnioski paszportowe również bez rezerwacji terminu wizyty.


Przedłużenie obowiązywania stopni alarmowych BRAVO oraz CHARLIE-CRP - do 31 maja

Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenia przedłużające, do 31 maja 2022 roku, do godz. 23:59, obowiązywanie trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP) oraz drugiego stopnia alarmowego BRAVO. Stopnie alarmowe obowiązują na terytorium całego kraju.


Oddziały paszportowe będą pracować w sobotę 14 maja br.

Ze względu na zwiększone zainteresowanie sprawami paszportowymi, Oddziały Paszportowe w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu będą czynne w najbliższą sobotę (14 maja br.)


Akty prawne

Akty prawne - Covid-19

Akty prawne i dokumenty dotyczące zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19.


Koronawirus - informacje i zalecenia

CZAS NA ZMIANĘ ZACHOWAŃ


polecenie wojewody podkarpackiego

Dotyczy wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.


Kształcenie na odległość

Jak koordynować kształcenie na odległość, co należy do obowiązków dyrektorów i nauczycieli, jak realizować podstawę programową w warunkach domowych, jak zwiększyć efektywność zdalnej nauki, w jaki sposób zaplanować czas dziecka w domu oraz z jakich narzędzi i materiałów korzystać – na te i wiele innych pytań można znaleźć odpowiedź w poradniku MEN przygotowanym dla nauczycieli, […]


Polecenie

Czasowego zawieszenia działalności placówek.


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×