Grafika konkursu Komiks kontra AIDS

Konkurs „Komiks kontra AIDS"

Krajowe Centrum ds. AIDS, agenda Ministra Zdrowia, zaprasza do uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie na Komiks dotyczący HIV/AIDS. Celem Konkursu jest zwiększenie świadomości na temat HIV/AIDS wśród ogółu społeczeństwa.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Wyniki otwartego konkursu w ramach programu MRiPS

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację projektów w ramach Programu Osłonowego ,,Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”, edycja 2021 r.


Wyniki V edycji konkursu „Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae”

  18 maja 2021 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu  „Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae”.


Grafika z napisem Wdzięczni bohenreom - powstańcom warszawskim

„Wdzięczni Bohaterom Powstańcom Warszawskim” – konkurs dla organizacji pozarządowych

Rusza 4. edycja konkursu Ministerstwa Obrony Narodowej pn. Wdzięczni Bohaterom Powstańcom Warszawskim. To konkurs dotacyjny dla organizacji pozarządowych wspierających żołnierzy – kombatantów walczących w Powstaniu Warszawskim. Na dotacje MON przeznaczyło w tym roku 3 mln zł.


Ratownictwo wodne - wyniki otwartego konkursu ofert

Ogłoszenie wojewody podkarpackiego dotyczące wyników otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego na terenie województwa podkarpackiego.


Zmiana terminów naboru wniosków w Programie "Centra opiekuńczo-mieszkalne"

Wojewoda podkarpacki informuje, że 25 maja 2021 r. minister rodziny i polityki Społecznej Marlena Maląg -  zaakceptowała Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o naborze wniosków w ramach Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Centra opiekuńczo-mieszkalne”.


Rusza druga edycja ogólnopolskiego konkursu „Samorząd dla Dziedzictwa”!

Konkurs „Samorząd dla Dziedzictwa” skierowany jest do samorządów gminnych, które mogą wykazać się modelowym opracowaniem, wdrażaniem i realizacją gminnego programu opieki nad zabytkami.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Nabór wniosków w ramach Programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne”

Wojewoda podkarpacki informuje, że 5 maja 2021 r. Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił nabór wniosków w ramach Programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne”, finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego


Konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego

Ogłoszenie wojewody podkarpackiego o otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego w 2021 roku na terenie województwa podkarpackiego.


V edycja Konkursu Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae (2021)

Wojewoda Podkarpacki, przy współpracy z Pełnomocnikiem do spraw Rodzin, zaprasza do udziału w V edycji Konkursu Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae (2021).


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×