Wsparcie zadań z zakresu pomocy społecznej w 2022 roku

Komunikat dotyczący podziału środków dla organizacji pozarządowych na wsparcie programów obejmujących zadania z zakresu pomocy społecznej w 2022 roku.


Wyniki ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego

Ogłoszenie Wojewody Podkarpackiego dot. wyników otwartego konkursu ofert na realizację w 2022 r. zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego na terenie województwa podkarpackiego.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Wyniki konkursu MRiPS

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację projektów w ramach Programu Osłonowego ,,Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”, edycja 2022 r.


Wyniki VI edycji konkursu „Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae”

17 maja 2022 r. odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu  „Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae”.


II edycja konkursu "MUR,ALE HISTORIA WOJSKA POLSKIEGO"

Ministerstwo Obrony Narodowej zaprasza do udziału w II edycji konkursu "MUR,ALE HISTORIA WOJSKA POLSKIEGO". To szansa na dofinansowanie projektów dla lokalnych społeczności. Na realizację zadań MON przeznaczy w sumie 3.000.000 zł.


Ogłoszenie otwartego konkursu ofert

Wojewoda podkarpacki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2022 roku zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego na terenie województwa podkarpackiego.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Konkurs „Organizacja gry miejskiej „Przygoda z Tatą” w ramach programu „Ojcostwo – Przygoda życia”

Minister Rodziny i Polityki Społecznej, Pani Marlena Maląg ogłosiła otwarty konkurs ofert pn. „Organizacja gry miejskiej „Przygoda z Tatą” w ramach programu „Ojcostwo – Przygoda życia””.


Konkurs - realizacja zadań na rzecz osób bezdomnych

150 tys. zł przeznaczył w tym roku Wojewoda Podkarpacki na realizację zadań na rzecz osób bezdomnych.


Konkurs - wsparcie placówek dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży

50 tys. zł przeznaczył w tym roku Wojewoda Podkarpacki na realizację zadań dotyczących prowadzenia placówek dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży.


Zmiany w oddziale paszportowym

Wojewoda ogłasza konkurs

800 tys. zł przeznaczy w tym roku Wojewoda Podkarpacki na realizację programu z obszaru wsparcia działań innowacyjnych skierowanych do środowisk zagrożonych bezradnością w sprawach opiekuńczo-wychowawczych lub mających na celu aktywizację osób starszych.


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×