"Samorząd dla dziedzictwa" - trzecia edycja konkursu

Narodowy Instytut Dziedzictwa otworzył nabór do trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków „Samorząd dla dziedzictwa”.


"Zabytek Zadbany" - kolejna edycja konkursu

Trwa nabór do kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu Zabytek Zadbany”.


Informacja dot. konkursu na materiał filmowy zachęcający do szczepienia przeciw COVID-19

Informujemy, że z uwagi na czynniki zewnętrzne niezależne od woli i możliwości Organizatora, konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych na materiał filmowy zachęcający do szczepienia i informujący o korzyściach szczepień przeciw COVID-19 nie został zrealizowany.


Konkurs na materiał filmowy zachęcający do szczepienia przeciw COVID-19

Wojewoda podkarpacki zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie na materiał filmowy zachęcający do szczepienia i informujący o korzyściach szczepień przeciw COVID-19.


Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

20 listopada 2021 r. ruszył nabór do II edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 lutego 2022 r.


Grafika konkursu Komiks kontra AIDS

Konkurs „Komiks kontra AIDS"

Krajowe Centrum ds. AIDS, agenda Ministra Zdrowia, zaprasza do uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie na Komiks dotyczący HIV/AIDS. Celem Konkursu jest zwiększenie świadomości na temat HIV/AIDS wśród ogółu społeczeństwa.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Wyniki otwartego konkursu w ramach programu MRiPS

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację projektów w ramach Programu Osłonowego ,,Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”, edycja 2021 r.


Wyniki V edycji konkursu „Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae”

  18 maja 2021 r. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu  „Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae”.


Grafika z napisem Wdzięczni bohenreom - powstańcom warszawskim

„Wdzięczni Bohaterom Powstańcom Warszawskim” – konkurs dla organizacji pozarządowych

Rusza 4. edycja konkursu Ministerstwa Obrony Narodowej pn. Wdzięczni Bohaterom Powstańcom Warszawskim. To konkurs dotacyjny dla organizacji pozarządowych wspierających żołnierzy – kombatantów walczących w Powstaniu Warszawskim. Na dotacje MON przeznaczyło w tym roku 3 mln zł.


Ratownictwo wodne - wyniki otwartego konkursu ofert

Ogłoszenie wojewody podkarpackiego dotyczące wyników otwartego konkursu ofert na realizację w 2021 r. zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego na terenie województwa podkarpackiego.


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×