"Centra opiekuńczo-mieszkalne" - zatwierdzony wniosek gminy Czarna

Wojewoda Podkarpacki informuje, że 23.11.2020 r. Pan Paweł Wdówik – Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, działając z upoważnienia Ministra Rodziny i Polityki Społecznej, zatwierdził listę wniosków w ramach realizacji Programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne” wraz z rekomendowaną wysokością kwot przyznanych środków z Funduszu Solidarnościowego.


Konkursy w ramach Programu "Niepodległa"

Wojewoda podkarpacki organizuje w tym roku 3 konkursy online w ramach  Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017 – 2022, Priorytet 2, Schemat 2C, które skierowane są do dzieci i młodzieży, dorosłych zamieszkujących teren województwa podkarpackiego oraz polskiej mniejszości narodowej zamieszkującej teren obwodu lwowskiego na Ukrainie. 


Projekt "Pod Biało-Czerwoną" na stulecie Bitwy Warszawskiej

Kancelaria Premiera RP zaprasza do udziału w projekcie „Pod biało-czerwoną”, który zakłada sfinansowanie przez Rząd zakupu masztów i flag w każdej gminie w Polsce. Warunkiem uzyskania środków na inwestycję jest poparcie mieszkańców, którzy oddadzą głos na swoją gminę, wypełniając ankietę na stronie internetowej projektu.  W przypadku większości gmin wystarczy 100 głosów poparcia. Głosowanie trwa do 11 listopada 2020 roku.


„WDZIĘCZNI BOHATEROM – ŚWIĄTECZNE WSPARCIE DLA KOMBATANTÓW” - konkurs MON

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłasza otwarty konkurs ofert pod hasłem „WDZIĘCZNI BOHATEROM – ŚWIĄTECZNE WSPARCIE DLA KOMBATANTÓW”.


Wspólnie świętujmy odzyskanie Niepodległości i stulecie Bitwy Warszawskiej!

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłasza otwarty konkurs ofert pod hasłem 1918 i 1920 PAMIĘTAMY. To ogromna szansa na dofinansowanie dla organizacji pozarządowych, które chcą upamiętnić rocznice odzyskania Niepodległości i Bitwy Warszawskiej.


II edycja Programu ASYSTENT RODZINY na rok 2016

Komunikat Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Informacja dotyczącą zamknięcia naboru wniosków na środki z Programu "Centra opiekuńczo -mieszkalne".


„Maluch+” 2021 – 450 mln zł na rozwój żłobków i klubów dziecięcych w Polsce

7 września br. rozpoczął się nabór ofert do przyszłorocznej edycji programu „Maluch+”. W 2021 r. budżet na tworzenie nowych i dofinansowanie funkcjonowania już istniejących miejsc opieki nad najmłodszymi dziećmi wynosi 450 mln zł.


KONKURS NA PROJEKT GRY PLANSZOWEJ

„Solidarność” 1980- 2020. Pokolenia. To konkurs na projekt gry planszowej dla dzieci, młodzieży i rodzin.


Konkurs „Europejska Nagroda w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości” (ECPA)

Informacja na temat kolejnej edycji konkursu „Europejskiej Nagrody w Dziedzinie Zapobiegania Przestępczości”.


Konkursy organizowane przez KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w tegorocznych konkursach.