Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Gra miejska "Przygoda z tatą" - startuje konkurs ofert

Wojewoda podkarpacki 20 kwietnia 2023 r. ogłosił otwarty konkurs ofert pn. Organizacja ojcowskiej gry miejskiej „Przygoda z Tatą” w ramach programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Ojcostwo – Przygoda życia” 2023 r.


VII edycja Konkursu Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae (2023)

Wojewoda Podkarpacki, przy współpracy z Pełnomocnikiem do spraw Rodzin, zaprasza do udziału w VII edycji Konkursu Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae (2023).


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Konkurs ofert w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” 2023

Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs ofert w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” 2023.


'Wzajemnie potrzebni" - konkurs ogólnopolski

Zapraszamy udziału w otwartym ogólnopolskim konkursie, którego celem jest wyłonienie ofert do dofinansowania, w ramach których wdrażany będzie pilotażowy model efektywnego, kompleksowego systemu średnio- i długoterminowej pomocy i włączania społecznego dla osób i rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym dla obywateli Ukrainy przebywających w Polsce.


Ogólnopolski konkurs "Sposób na Sukces" - XXIII edycja

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłosiło XXIII edycję ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

„Od zależności ku samodzielności” - otwarty konkurs ofert

Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs ofert w ramach  programu „Od zależności ku samodzielności” - edycja 2023.


„Zabytek Zadbany” - trwa nabór do kolejnej edycji konkursu

Narodowy Instytut Dziedzictwa po raz kolejny rozpoczął nabór zgłoszeń do ogólnopolskiego konkursu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków „Zabytek Zadbany”. Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest zarządcom oraz właścicielom obiektów zabytkowych, za wybitne osiągnięcia w dziedzinie konserwacji oraz właściwego utrzymania zabytków. Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do 31 stycznia 2023 roku.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Pokonać bezdomność otwarty konkurs ofert

Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs ofert w ramach  programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym” i zaprasza podmioty uprawnione do składania wniosków na wsparcie finansowe projektów z zakresu pomocy społecznej skierowanej do osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Nabór wniosków na realizację Programu pn. „Opieka wytchnieniowa” − edycja 2023

Wojewoda Podkarpacki informuje, że Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił nabór wniosków na realizację Programu pn. „Opieka wytchnieniowa” − edycja 2023.


"Razem bezpieczniej" - nabór projektów na 2022 r.

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie rozpoczęto procedurę naboru projektów na 2022 rok,  przewidzianych do dofinansowania w ramach „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022 – 2024”, którego głównym celem jest podnoszenie poziomu bezpieczeństwa poprzez wspieranie inicjatyw lokalnych.