Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Ratownictwo wodne – wyniki otwartego konkursu ofert

Ogłoszenie Wojewody Podkarpackiego dot. wyników otwartego konkursu ofert na realizację w 2023 r. zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego na terenie województwa podkarpackiego.


Wyniki VII edycji konkursu „Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae”

22 maja 2023 r. odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu „Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae”.


18. edycja Kampanii Społecznej Lodołamacze 2023

Konkurs Lodołamacze wkroczył w symboliczną dorosłość. Lodołamacze w kruszeniu barier na rynku pracy są prawdziwymi specjalistami. Ideą Konkursu jest „łamanie” stereotypów, uprzedzeń, a przed wszystkim lodów obojętności na los osób z niepełnosprawnością, w szczególności na rynku pracy.


Realizacja gry miejskiej „Przygoda z Tatą” - wyniki konkursu

Wojewoda Podkarpacki zatwierdził przedstawioną przez Komisje Konkursową propozycję rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert pn. Organizacja ojcowskiej gry miejskiej „Przygoda z Tatą” w ramach programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Ojcostwo – Przygoda Życia” 2023 r.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie - wyniki konkursu MRiPS

Minister Rodziny i Polityki Społecznej zatwierdził wyniki otwartego konkursu na realizację projektów w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” - edycja 2023 r.


Realizacja zadań na rzecz osób bezdomnych – konkurs

400 tys. zł przeznaczył w tym roku Wojewoda Podkarpacki na realizację zadań na rzecz osób bezdomnych.


Pomoc dla zagrożonych bezradnością, aktywizacja osób starszych – konkurs

600 tys. zł przeznaczy w tym roku Wojewoda Podkarpacki na realizację programu z obszaru wsparcia działań innowacyjnych skierowanych do środowisk zagrożonych bezradnością w sprawach opiekuńczo-wychowawczych lub mających na celu aktywizację osób starszych.


„Dlaczego warto studiować na Podkarpaciu” - konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Dlaczego warto studiować na Podkarpaciu”, będącego inicjatywą Pełnomocnika Wojewody Podkarpackiego ds. Młodzieży.


Konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego

Ogłoszenie Wojewody Podkarpackiego o otwartym konkursie ofert na realizację w 2023 roku zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego na terenie województwa podkarpackiego.


Rusza konkurs Maluch plus 2017

Wyniki konkursu Maluch + 2022-2029

Minister Rodziny i Polityki Społecznej 27.04.2023 r. ogłosił wyniki kwalifikacji wniosków o dofinansowanie złożonych w ramach pierwszego naboru Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2022-2029.