Najlepsi sportowcy z województwa nagrodzeni

Najlepsi sportowcy Podkarpacia nagrodzeni

Dziś w Rzeszowie nagrodzono najlepszych i najpopularniejszych sportowców w województwie. W podsumowani plebiscytu sportowego Nowin wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Prawda w nauczaniu arcybiskupa Ignacego Tokarczuka – seminarium

Prawda w nauczaniu arcybiskupa Ignacego Tokarczuka

O prawdzie w nauczaniu arcybiskupa Ignacego Tokarczuka rozmawiali uczestnicy seminarium zorganizowanego przez Wojewodę Podkarpackiego i Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie.


Konferencja dla dyrektorów szkół

Konferencja dla dyrektorów szkół

W Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie odbyła się konferencja dla kadr kierowniczych oświaty. W otwarciu wydarzenia wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Spotkanie noworoczne z przedstawicielami samorządów

W Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne współorganizowane przez wojewodę podkarpackiego Ewę Leniart, marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych.


Odprawa służbowa podkarpackiej Policji

Podkarpacka Policja podsumowała ubiegły rok

Podkarpacka Policja podsumowała swoją pracę w 2022 roku. W naradzie rocznej wziął udział II wicewojewoda podkarpacki Radosław Wiatr.


W Sokołowie Małopolskim powstanie Zakład Przetwarzania Odpadów Komunalnych

W Sokołowie Małopolskim powstanie Zakład Przetwarzania Odpadów Komunalnych

W Sokołowie Małopolskim powstanie Zakład Przetwarzania Odpadów Komunalnych. Inwestycja uzyskała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład.


Podkarpackie honoruje Rodzinę Ulmów

Bez głosów sprzeciwu radni województwa podjęli uchwałę w sprawie ogłoszenia roku 2023 na Podkarpaciu Rokiem Rodziny Wiktorii i Józefa Ulmów z dziećmi. W obradach Sejmiku uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Ambulanse i sprzęt dla dysponentów zespołów ratownictwa medycznego

Ambulanse i sprzęt dla podkarpackich stacji pogotowia ratunkowego

Do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie oraz Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie trafią nowe ambulanse  wraz wyposażeniem medycznym oraz agregaty prądotwórcze.


PRZYSIĘGA WOJSKOWA BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ W BIRCZY

W niedzielę na Rynku w Birczy żołnierze 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej złożyli przysięgę wojskową. Udział w uroczystości wzięła wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.


Przysięga żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej

Przysięga wojskowa żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

Służba państwu wymaga poświęcenia, jest zobowiązaniem, ale jest także źródłem wielkiego honoru - mówiła dziś wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, podczas przysięgi żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

×