Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Uczestnicy konferencji prasowej

Wojewoda o nadzorze nad bezpieczeństwem żywności

O kwestiach związanych z nadzorem nad bezpieczeństwem żywności mówiła wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul podczas konferencji prasowej z udziałem służb sanitarnych i weterynaryjnych.


Konsul generalny Republiki Słowackiej w Krakowie Zlata Šipošová

Konsul generalny Republiki Słowackiej w Krakowie Zlata Šipošová z wizytą u wojewody

Konsul generalny Republiki Słowackiej w Krakowie Zlata Šipošová spotkała się z wojewodą podkarpackim Teresą Kubas-Hul. Wizyta miała charakter kurtuazyjny.


Infolinia dla producentów rolnych

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie działa specjalna infolinia dla producentów rolnych, dotycząca nieprawidłowości w zakresie przepływu artykułów rolno-spożywczych z Ukrainy.


Podkarpackie Dni Biznesu

Zmiany w ubezpieczeniach społecznych, prawie pracy, prawie podatkowym - konferencja ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zaprasza do udziału konferencji „PODKARPACIE DLA BIZNESU”.


Uczestnicy otwarcia Centrum Operacji Bezpieczeństwa

W Rzeszowie powstało Centrum Operacji Bezpieczeństwa

Wicepremier, minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski otworzył w Rzeszowie pierwsze polskie Centrum Operacji Bezpieczeństwa w administracji samorządowej.


Uczestnicy spotkania na temat przyszłości kształcenia zawodowego

O przyszłości kształcenia zawodowego podczas spotkania z minister Barbarą Nowacką

Minister edukacji Barbara Nowacka przebywała z wizytą w województwie podkarpackim, gdzie rozmawiała z dyrektorami szkół branżowych, samorządowcami i parlamentarzystami o przyszłości szkolnictwa zawodowego.


Uczestnicy spotkania z rolnikami

Kolejne spotkanie wojewody z rolnikami

Po raz kolejny wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul i wicewojewoda Paweł Bartoszek spotkali się z rolnikami podczas cyklicznego posiedzenia  Zespołu ds. rolnictwa i obszarów wiejskich. Tematem rozmów była m.in.  bieżąca sytuacja związana z odbywającymi się protestami, a także przeprowadzaną kontrolą towarów rolnych  na granicy z Ukrainą.


Powołanie kuratora oświaty

Dorota Nowak-Maluchnik Podkarpackim Kuratorem Oświaty

Ministra edukacji Barbara Nowacka wręczyła dziś Dorocie Nowak-Maluchnik powołanie na stanowisko Podkarpackiego Kuratora Oświaty.


Wicewojewoda podkarpacki Wiesław Buż podczas przewmówienia

82 lata temu powstała Armia Krajowa

W Rzeszowie odbyły się uroczyste obchody 82. rocznicy powstania Armii Krajowej. W wydarzeniu wziął udział I wicewojewoda podkarpacki Wiesław Buż.


Uczestnicy uroczystości upamiętniających 84. rocznicę masowej deportacji Polaków na Sybir

84. rocznica deportacji Polaków na Sybir

"Nie możemy nigdy zapomnieć o tych, którzy znosili tak wiele cierpienia na „nieludzkiej ziemi” - mówił I wicewojewoda podkarpacki Wiesław Buż podczas obchodów 84. rocznicy pierwszej masowej deportacji Polaków na Sybir i do Kazachstanu.