Ambulanse i sprzęt dla dysponentów zespołów ratownictwa medycznego

Ambulanse i sprzęt dla podkarpackich stacji pogotowia ratunkowego

Do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie oraz Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie trafią nowe ambulanse  wraz wyposażeniem medycznym oraz agregaty prądotwórcze.


PRZYSIĘGA WOJSKOWA BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ W BIRCZY

W niedzielę na Rynku w Birczy żołnierze 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej złożyli przysięgę wojskową. Udział w uroczystości wzięła wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.


Przysięga żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej

Przysięga wojskowa żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

Służba państwu wymaga poświęcenia, jest zobowiązaniem, ale jest także źródłem wielkiego honoru - mówiła dziś wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, podczas przysięgi żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.


Spotkanie opłatkowe REGIONU RZESZOWSKIEGO NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”

Wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka uczestniczyła w regionalnym spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez NSZZ "Solidarność" Regionu Rzeszowskiego, które odbyło się 27 stycznia br.


XV Obchody Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu

XV Obchody Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu

W Rzeszowie rozpoczęły się XV Obchody Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu.


Dodatkowy nabór w ramach Funduszu rozwoju przewozów autobusowych

Trwa dodatkowy nabór w ramach Funduszu rozwoju przewozów autobusowych. Do naszego województwa trafiły kolejne środki w wysokości ponad 2 mln zł.


Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich

Rusza nabór do III edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane będą do 12 marca 2023 r.


Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych

Zespół ludowy ,,Lubatowianie" świętował 30-lecie działalności. Z tej okazji - w imieniu Prezydenta RP - wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka wręczyła odznaczenia państwowe członkom zespołu.


Konsul Słowacji żegna się z Krakowem

16 stycznia br. w Zamku Królewskim na Wawelu odbyło się uroczyste zakończenie misji dyplomatycznej Konsula Generalnego Republiki Słowackiej w Krakowie dr Tomáša Kašaja. W uroczystości udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.


„Opłatek” w Domu Polonii

W Domu Polonii w Rzeszowie odbyło się noworoczne spotkanie rzeszowskiego oddziału „Wspólnoty Polskiej”. W wydarzeniu uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

×