Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Uczestnicy konferencji dotyczącej dofinansowań dla WOPR

Więcej pieniędzy dla WOPR

Rozstrzygnięty został konkurs na realizację zadań z zakresu ratownictwa wodnego na Podkarpaciu w 2024 roku. Przyznane dotacje to łącznie 180 tys. zł, czyli o 20 tys. zł więcej, niż w ubiegłym roku.


Uczestnicy gali filmowej podsumowującej konkurs dla środowiskowych domów samopomocy

IX Konkurs Filmowy Środowiskowych Domów Samopomocy rozstrzygnięty

Czerwony dywan, sala wypełniona bo brzegi, utalentowani uczestnicy i jedyne w swoim rodzaju filmy to znaki rozpoznawcze gali „Bohaterem być”, podsumowującej IX Konkurs Filmowy Środowiskowych Domów Samopomocy, która odbyła się w Centrum Kulturalno-Turystycznym w Wilczej Woli.


Uczestnicy Święta 21 Brygady strzelców Podhalańskich

Święto 21 Brygady Strzelców Podhalańskich

Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul wzięła udział w uroczystych obchodach święta 21 Brygady Strzelców Podhalańskich.


Barbara Nowacka, minister edukacji

Nowe propozycje ministra edukacji dla uczniów i przedszkolaków

„Podróże z klasą” i „Kto Ty jesteś? - Polak mały” - to nowe propozycje resortu edukacji dla uczniów i przedszkolaków. - Na obie inicjatywy przekażemy organom prowadzącym, instytutom badawczym, instytucjom kultury i organizacjom pozarządowym w sumie 70 mln zł - mówi Barbara Nowacka, minister edukacji.


Plakat Krajowe Dni Pola 2024

V Krajowe Dni Pola

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza V Krajowe Dni Pola, które odbędą od 14 do 16 czerwca 2024 r.


Szkolenia dla organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Ze względu na zbliżające się wakacje Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny organizuje szkolenie dla organizatorów wypoczynku letniego, którzy będą działać na terenie województwa podkarpackiego.


​Głosowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego

W najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się już 9 czerwca każdy może zagłosować praktycznie w dowolnym miejscu, w którym będzie przebywał w dniu wyborów. Czas na podjęcie decyzji jest do 6 czerwca.


Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul i II wicewojewoda podkarpacki Tomasz Lorenc

Nowy II wicewojewoda podkarpacki

Tomasz Lorenc jest nowym, II Wicewojewodą Podkarpackim. W imieniu Premiera Donalda Tuska Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul wręczyła mu dzisiaj powołanie na to stanowisko.


Uczestnicy otwarcia SORu w szpitalu MSWiA

Rzeszów ma drugi SOR

W poniedziałek, 3 czerwca, w rzeszowskim Szpitalu MSWiA otwarty został drugi w Rzeszowie Szpitalny Oddział Ratunkowy. - Bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców naszego województwa są dla mnie sprawą absolutnie nadrzędną - podczas uroczystości mówiła Teresa Kubas-Hul, wojewoda podkarpacki.    


WDROŻENIE SYSTEMU DO OBSŁUGI SPRAW CUDZOZIEMSKICH / ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ОБРОБКИ З ІНОЗЕМНИМИ СПРАВАМИ / NEW DIGITAL TOOL FOR SUPPORTING FOREIGNERS AFFAIRS

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie został wdrożony system do obsługi spraw realizowanych w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców