Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego

Trwa otwartym konkurs ofert na realizację w 2024 roku zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego na terenie województwa podkarpackiego.


Kolorowe kredki

„20 lat Polski w Unii Europejskiej” - konkurs plastyczny

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie zaprasza uczniów szkół podstawowych z województwa podkarpackiego do udziału w konkursie plastycznym pn.  „20 lat Polski w Unii Europejskiej”. Patronat honorowy nad inicjatywą sprawuje wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul.


Grupa osób

Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowych

Wojewoda Podkarpacki zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów uprawnionych do udziału w pracach komisji konkursowych opiniujących wnioski złożone w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych.


200 tys. zł na realizację zadań na rzecz osób bezdomnych

200 tys. zł przeznaczył w tym roku Wojewoda Podkarpacki na realizację zadań na rzecz osób bezdomnych.


Pomoc na rzecz dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym - konkurs

600 tys. zł przeznaczy w tym roku Wojewoda Podkarpacki na realizację programu z  zakresu pomocy społecznej na rzecz dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym z rodzin dysfunkcyjnych, w zakresie profilaktyki społecznej.


Dziadkowie opiekują się wnukiem podczas spaceru.

Poprawa warunków do godnego i zdrowego starzenia się - konkurs

200 tys. zł przeznaczy w tym roku Wojewoda Podkarpacki na realizację programu z zakresu pomocy społecznej polegającego na wsparciu działań mających na celu poprawę warunków do godnego i zdrowego starzenia się.


Piłka na środku boiska

Dłuższy nabór do programu „Aktywna Szkoła”

W związku z olbrzymim zainteresowaniem programu „Aktywna Szkoła”, na prośbę samorządów termin składania aplikacji został przedłużony do piątku, 19 kwietnia.


Troje dzieci we wnętrzu sali gimnastycznej. Po lewej stronie napis: "Aktywna szkoła"

​Ruszył program „Aktywna Szkoła”

„Aktywna Szkoła” to największy aktywizacyjny projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki. Samorządy we współpracy ze szkołami mają teraz czas, by przygotować wnioski o przystąpieniu do programu.


Napis "Ogłoszenie o konkursie SIS nabór wniosków trwa do 31 sierpnia 2024 r. " umieszczony na granatowym tle

Konkurs na modernizację placówek psychiatrycznych

Ministerstwo Zdrowia ogłasza konkurs na dofinansowanie placówek medycznych zajmujących się opieką psychiatryczną dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Na kwotę aż 3 miliardów złotych.


II edycja Programu ASYSTENT RODZINY na rok 2016

Przeciwdziałanie przemocy domowej - konkurs ofert

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację projektów w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy Domowej”. Na realizację tegorocznej edycji przeznaczył kwotę 3 mln zł.