Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Pokonać bezdomność otwarty konkurs ofert

Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs ofert w ramach  programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym” i zaprasza podmioty uprawnione do składania wniosków na wsparcie finansowe projektów z zakresu pomocy społecznej skierowanej do osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Nabór wniosków na realizację Programu pn. „Opieka wytchnieniowa” − edycja 2023

Wojewoda Podkarpacki informuje, że Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił nabór wniosków na realizację Programu pn. „Opieka wytchnieniowa” − edycja 2023.


"Razem bezpieczniej" - nabór projektów na 2022 r.

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie rozpoczęto procedurę naboru projektów na 2022 rok,  przewidzianych do dofinansowania w ramach „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022 – 2024”, którego głównym celem jest podnoszenie poziomu bezpieczeństwa poprzez wspieranie inicjatyw lokalnych.


Wsparcie cyfrowego rozwoju samorządów – rusza Program Cyfrowy Powiat!

13 lipca w Starostwie Powiatowym w Garwolinie przedstawiono założenia programu Cyfrowy Powiat. W ramach programu, którego celem jest wsparcie rozwoju cyfrowego oraz wzmocnienie cyberbezpieczeństwa samorządów, do powiatów w całej Polsce trafi ponad 63 mln zł. W wydarzeniu uczestniczył Janusz Cieszyński, sekretarz stanu ds. cyfryzacji.


Weź udział w II ogólnopolskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”!

W imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który jest Organizatorem konkursu, zapraszamy do udziału w II ogólnopolskim, amatorskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”. Nagraj i prześlij swój film do Organizatora konkursu. Pokaż, jak zmienia się polska wieś.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Nabór wniosków w Programie "Centra opiekuńczo - mieszkalne"

Wojewoda Podkarpacki informuje, iż Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił pierwszy w 2022 r. nabór wniosków w ramach Programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne”.


Wsparcie zadań z zakresu pomocy społecznej w 2022 roku

Komunikat dotyczący podziału środków dla organizacji pozarządowych na wsparcie programów obejmujących zadania z zakresu pomocy społecznej w 2022 roku.


Wyniki ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego

Ogłoszenie Wojewody Podkarpackiego dot. wyników otwartego konkursu ofert na realizację w 2022 r. zadania publicznego z zakresu ratownictwa wodnego na terenie województwa podkarpackiego.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Wyniki konkursu MRiPS

Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację projektów w ramach Programu Osłonowego ,,Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”, edycja 2022 r.


Wyniki VI edycji konkursu „Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae”

17 maja 2022 r. odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu  „Podkarpacki Samorządowiec bliski Rodzinie – Amicus Familiae”.


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

×