ustawa teczka

Od 29 stycznia 2022 r. zmiany w prawie dotyczącym cudzoziemców

29 stycznia 2022 r. wejdzie w życie ustawa z 17 grudnia 2021 r. o zmianie ustawy o cudzoziemcach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2022 r. poz. 91). Dokonuje ona szeregu istotnych zmian w zasadach dotyczących legalizacji pobytu cudzoziemców na terytorium Polski, ze szczególnym uwzględnieniem osób wykonujących pracę.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Program "Korpus Wsparcia Seniorów 2022"

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Marlena Maląg, w związku z utrzymującym się stanem pandemii COVID-19 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej oraz kierując się troską o bezpieczeństwo osób starszych, podpisała nowy program „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2022.


Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych

Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych

Wicewojewoda Jolanta Sawicka wręczyła odznaczenia państwowe nadane postanowieniem Prezydenta RP. Wyróżnienia otrzymali mieszkańcy regionu szczególnie zasłużeni w pracy społecznej i zawodowej.


Spotkanie noworoczne Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i wicewojewoda Jolanta Sawicka wzięły udział w spotkaniu noworocznym Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie.


Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

27 stycznia będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Apelujemy o zapalenie symbolicznego znicza w poszczególnych miejscach regionu związanych z Holokaustem.


Rekordowe wzrosty zakażeń – konferencja wojewody

Jesteśmy na etapie epidemii, która bardzo intensywnie przyśpiesza swój rozwój. W tej chwili piąta fala w województwie podkarpackim już jest mocno zaawansowana – mówiła dziś w czasie konferencji prasowej wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


 „Niezapominajka” już działa w Rzeszowie

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart uczestniczyła się w otwarciu Środowiskowego Domu Samopomocy w Rzeszowie przy ulicy Litewskiej.


Jubileusz stolicy Podkarpacia

W Filharmonii Podkarpackiej odbyły się uroczystości 668. rocznicy lokacji Rzeszowa. W wydarzeniu uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Wręczenie dyplomów sytpendystom Prezesa Rady Ministrów

Dyplomy dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów

Wojewoda Ewa Leniart oraz podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch wręczyły dziś dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów.


Wiztyta Ambasadra Wielkiej Brytanii

Ambasador Wielkiej Brytanii Anna Clunes z wizytą u wojewody

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart spotkała się z  ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce Anną Clunes.


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×