Centralne obchody

Centralne obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej

21 września w Rzeszowie odbyły się centralne obchody Dnia Krajowej Administracji Skarbowej, połączone z uroczystym nadaniem sztandaru Izbie Administracji Skarbowej w Rzeszowie. Święto wpisuje się w całoroczne obchody stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.


Medal za Długoletnia Służbę

Jubileusz Huty Stalowa Wola - wręczenie odznaczeń

Podczas gali jubileuszowej z okazji 80-lecia Huty Stalowa Wola zostały wręczone odznaczenia państwowe i resortowe. W uroczystości wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Przekazanie sztandaru

Sztandar dla Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w uroczystości przekazania sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.


Budowa Roku Podkarpacia - gala finałowa

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w gali finałowej konkursu Budowa Roku Podkarpacia 2017.


Konferencja

Pacjent i jego prawa w systemie ochrony zdrowia - konferencja

20 września br. wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w otwarciu konferencji pn. „Pacjent jako aktywny uczestnik procesu diagnostyki, leczenia oraz partycypacji w procesie stanowienia prawa”.


Bezpieczeństwo w tunelach

Przyjęto protokół określający uzgodnienia w zakresie rozwiązań odnoszących się do standardów bezpieczeństwa w odniesieniu do koncepcji obejmującej budowę tuneli w ramach S-19.


Konferencja

Wolności i prawa człowieka z perspektywy służb mundurowych

„Wolności i prawa człowieka z perspektywy służb mundurowych” to temat konferencji , która odbyła się 19 września w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.


Konferencja.Spożywcza.5

Konferencja „Nowe regulacje prawne dot. kontroli w branży artykułów rolno-spożywczych”

18 września br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz otworzyła konferencję dotyczącą aktualnych zmian w przepisach dotyczących sektora artykułów rolno-spożywczych.


Droga Krzemienica - Strażów otwarta

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w uroczystości otwarcia i przekazania do użytkowania nowo wybudowanej drogi Krzemienica - Strażów.


Podkarpackie forum na rzecz osób z niepełnosprawnością

17 września w Rzeszowie odbyło się Podkarpackie Forum na rzecz Osób z Niepełnosprawnością. W konferencji wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.