Kondolencje Wojewody Podkarpackiego

Ze smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Pana Prezydenta Pawła Adamowicza. Rodzinie oraz Bliskim składam wyrazy współczucia.


Zespół Kolędnicy z Dwójki U WOJEWODY

15 stycznia br. u wojewody podkarpackiego, Ewy Leniart gościli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. św. Stanisława Kostki w Trzebosi.


Szczepienia ochronne w niepodległej

W sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyła się konferencja z udziałem wojewody podkarpackiego Ewy Leniart.


Spotkanie opłatkowe

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w XXIX Spotkaniu Opłatkowym Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Rzeszowie.


Uroczystość w Kolbuszowej

Otwarcie Domu Św. Brata Alberta

11 stycznia w Kolbuszowej odbyła się uroczystość otwarcia Domu Św. Brata Alberta, przeznaczonego na dzienny pobyt dla seniorów. W wydarzeniu wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Narada wojewodów

Narada wojewodów

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w naradzie wojewodów, która odbyła się 10 stycznia w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie.


Zmiany w oddziale paszportowym

„Repatriacje w dziejach Polski” - konferencja w PUW

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji pt. „Repatriacje w dziejach Polski”, która odbędzie się 17 stycznia 2019 r. o godz. 10:00 w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.


„Szczepienia ochronne w Niepodległej” - konferencja

14 stycznia w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbędzie się konferencja pn. „Szczepienia ochronne w Niepodległej”.


Grunt to własność - nowe prawo już działa

1 stycznia 2019 r. użytkownicy wieczyści gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe stali się właścicielami gruntów. Rząd pomaga samorządom, spółdzielniom mieszkaniowym, deweloperom w realizacji ustawy o przekształceniu użytkowania wieczystego we własność.


Łącznik.A4.9

Oficjalne otwarcie łącznika węzła zachodniego A4: Straszęcin – Dębica

9 stycznia w Zawierzbiu (gm. Żyraków) miało miejsce uroczyste otwarcie nowej inwestycji, w którym uczestniczyła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.