Strona główna » Aktualności

Aktualności

28 kwietnia 2017

Podpisanie porozumienia o współpracy z uczelniami wyższymi

Podpisano umowę o współpracy z uczelniami wyższymi: Katolickim Uniwersytetem Lubelskim Jana Pawła II, Politechniką Świętokrzyską, Politechniką Rzeszowską i Uniwersytetem Technologiczno – Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu a Polską Grupą Zbrojeniową

‹ czytaj więcej ›
27 kwietnia 2017

Gala VI Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania

W VI edycji Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania nagrodzono 60 laureatów

‹ czytaj więcej ›
27 kwietnia 2017

Memoriał w Dwuboju Pożarniczym im. płk. poż. Andrzeja Bazanowskiego

Wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch uczestniczył w XXX Memoriale w Dwuboju Pożarniczym im. płk. poż. Andrzeja Bazanowskiego, który odbył się 27 kwietnia br. na obiektach Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

‹ czytaj więcej ›
26 kwietnia 2017

Gala Harcerskiego Wolontariatu

O roli harcerstwa w społeczeństwie obywatelskim rozmawiano 26 kwietnia br. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.

‹ czytaj więcej ›
26 kwietnia 2017

Przegląd twórczości osób niepełnosprawnych

Po raz drugi, pod honorowym patronatem wojewody podkarpackiego, odbył się w Jarosławiu, w dniu 26 kwietnia br., Regionalny Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie pn. „RePeTONI 2017”. W wydarzeniu uczestniczył wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.

‹ czytaj więcej ›
26 kwietnia 2017

Przemyskie Targi Pracy

Wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch wziął udział w Przemyskich Targach Pracy, które odbyły się 25 kwietnia br.

‹ czytaj więcej ›
25 kwietnia 2017

Konferencja Agencji Płatniczych Państw Grupy Wyszehradzkiej

W Rzeszowie rozpoczęła się Konferencja Agencji Płatniczych Państw Grupy Wyszehradzkiej oraz Bułgarii, Rumunii i Słowenii. 25 kwietnia br. w oficjalnym otwarciu wydarzenia wzięła dział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

‹ czytaj więcej ›
24 kwietnia 2017

Wojewoda na uroczystej sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w uroczystej sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego, która odbyła się 24 kwietnia br. i nawiązywała do 80. rocznicy powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego.

‹ czytaj więcej ›
Memoriał Lecha Kaczyńskiego
24 kwietnia 2017

Memoriał Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

Już po raz trzeci jeźdźcy z całej Polski pojawili się w Gliniku Zaborowskim, by stanąć do rywalizacji w ramach III Memoriału Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Uczestnikom kibicowała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.

‹ czytaj więcej ›
24 kwietnia 2017

Uroczystości w Wiązownicy

W kościele parafialnym w Wiązownicy, 23 kwietnia br., odbyły się uroczyste obchody 72-rocznicy spalenia miejscowości Wiązownica i zamordowania jej mieszkańców oraz okolicznych miejscowości przez OUN UPA, w których uczestniczył wicewojewoda Piotr Pilch.

‹ czytaj więcej ›

1 2 3 156