Konferencja prasowa wojewody

Program "Centra opiekuńczo-mieszkalne" - briefing prasowy wojewody

Realizacja programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne” to temat dzisiejszego briefingu prasowego wojewody podkarpackiego Ewy Leniart. W spotkaniu z mediami wzięła również udział dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Małgorzata Dankowska.


Zakończenie inwestycji drogowej

Nowa inwestycja drogowa

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w uroczystym otwarciu odcinka drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin-Przeworsk-Grabownica Starzeńska na odcinku od węzła A4 „Przeworsk” do drogi krajowej 94 (Gwizdaj).


Otwarcie posterunku Policji w Krzeszowie

Otwarcie Posterunku Policji w Krzeszowie

Wczoraj uroczyście reaktywowano kolejny, dwunasty już, posterunek Policji. Symboliczne klucze do Posterunku Policji w Krzeszowie odebrał jego kierownik asp. sztab. Rafał Szewczyk. W uroczystości wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Akcja informacyjna Rodzina 500 Plus w Stalowej Woli

W województwie podkarpackim trwa akcja informacyjna Rodzina 500 Plus.


Medal dla Stanisława Domaradzkiego

Medal Pamiątkowy "Obrońcy Ojczyzny 1939-1945” dla Stanisława Domaradzkiego

Wojewoda podkarpacki wręczyła Stanisławowi Domaradzkiemu Medal Pamiątkowy "Obrońcy Ojczyzny  1939-1945” - nadany przez Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych postanowieniem z dnia 2 lipca br.


Posiedzenie komisji sejmowej

Posiedzenie Komisji Łączności z Polakami za Granicą

W Rzeszowie odbyło się wyjazdowe posiedzenie sejmowej Komisji Łączności z Polakami za Granicą. W wydarzeniu wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Akcja informacyjna

Akcja informacyjna Rodzina 500 Plus

W regionie trwa akcja informacyjna Rodzina 500 Plus.


"Bieszczady bez barier" - konferencja

W Czarnej koło Ustrzyk Dolnych odbyła się dwudniowa konferencja pod hasłem „Bieszczady bez barier – na szlaku z Funduszami Europejskimi”. 12 lipca br. w wydarzeniu wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Akcja 500 Plus w Łańcucie

O programie Rodzina 500 Plus w Łańcucie

W Łańcucie odbyło się kolejne spotkanie informacyjne dotyczące zmian w programie Rodzina 500 Plus. O szczegółach poinformowała mieszkańców wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Konferencja o depopulacji

"Depopulacja. Uwarunkowania i konsekwencje" - konferencja

„Depopulacja. Uwarunkowania i konsekwencje” – to temat konferencji, która odbyła się 11 lipca br. na Uniwersytecie Rzeszowskim z udziałem wojewody podkarpackiego Ewy Leniart