"Niepodległa w Europie" - koncert patriotyczny

Z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbył się uroczysty koncert pt. „Niepodległa w Europie”.


Inspekcja.Pracy.6

Podsumowanie przedsięwzięć prewencyjnych i konkursów prowadzonych przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie

15 listopada br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w okolicznościowej konferencji zamykającej inicjatywy podejmowanie przez Okręgową Inspekcję Pracy na terenie województwa podkarpackiego w 2019 r.


Konsultacje społeczne projektu Strategii rozwoju województwa podkarpackiego - Podkarpackie 2030

13 listopada br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w pierwszych zorganizowanych w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej konsultacjach społecznych projektu strategii.


Spotkanie z wojewodami

Spotkanie wojewodów w MSWiA

12 listopada br. sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Paweł Szefernaker  spotkał się z wojewodami.


Przemyśl.Święto.20

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Przemyślu

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w przemyskich uroczystościach upamiętniających 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.


Obchody Narodowego Święta Niepdoległości

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Rzeszowie

11 listopada w Rzeszowie odbyły się obchody Narodowego Święta Niepodległości. Podczas uroczystości z udziałem władz województwa odsłonięto pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego.


Pikniki

"Służymy Niepodległej" - pikniki na Podkarpaciu

10 listopada, w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, w jednostkach wojskowych 21 Brygady Strzelców Podhalańskich odbyły się pikniki wojskowe „Służymy  Niepodległej”.


Pruchnik.FDS.7

Otwarcie drogi gminnej w Pruchniku

10 listopada br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz uczestniczyła w oficjalnym oddaniu do użytku drogi gminnej ul. Św. Floriana w Pruchniku po przebudowie i rozbudowie, zrealizowanej dzięki środkom z Funduszu Dróg Samorządowych.


Święto Służby Cywilnej

Dzień Służby Cywilnej

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się uroczystość z okazji  zbliżającego się Dnia Służby Cywilnej.


Briefing Prasowy

Briefing prasowy z udziałem wiceministra Rafała Webera

Sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafał Weber oraz wojewoda podkarpacki Ewa Leniart podsumowali dziś tegoroczną realizację Funduszu Dróg Samorządowych i Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych.