PODR znów przyciąga tłumy

Tysiące mieszkańców regionu odwiedziło w ten weekend Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. W tegorocznej edycji Dni Otwartych Drzwi PODR połączonych z XXIII Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych zaprezentowało się blisko pół tysiąca firm.


Bezpiecznych wakacji!

Życzę dobrych, spokojnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji – mówiła dziś wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, zwracając się do uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Kantego w Tryńczy. W całej Polsce po raz ostatni przed wakacjami zabrzmiał dziś szkolny dzwonek.


Mundurowi zachęcali do bezpiecznego wypoczynku

W Rzeszowie na skwerze w galerii Millenium Hall odbył się piknik „Bezpieczne wakacje z mundurem”. W wydarzeniu uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Pamiątkowa tablica i mural z okazji 150-lecia rzeszowskiej straży pożarnej

Pamiątkowa tablica i mural z okazji 150-lecia rzeszowskiej straży pożarnej

Wojewoda Ewa Leniart wzięła udział w  uroczystym apelu z okazji odsłonięcia tablicy pamiątkowej oraz muralu jubileuszowego przy ulicy Mickiewicza 10 w Rzeszowie. Wydarzenie to stanowiło upamiętnienie obchodów 150-lecia Rzeszowskiej Straży Pożarnej.


Zmiany w systemie podatkowym - spotkanie informacyjne

#NiskiePodatki – zmiany w prawie podatkowym od 1 lipca br.

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim Rzeszowie odbyły się otwarte spotkania informacyjne dotyczące zmian w systemie podatkowym. O szczegółach poinformowali eksperci Krajowej Administracji Skarbowej i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.


Nagrodzono liderów regionu

To już 11. edycja plebiscytu „Lider Regionu”. Od ponad dekady, statuetka przyznawana przez wydawcę dziennika Nowiny, trafia do wyróżniających się firm, instytucji i samorządów z Podkarpacia.


„Bezpieczne wakacje z mundurem” - piknik w Rzeszowie

„Bezpieczne wakacje z mundurem” – pod takim hasłem 24 czerwca br. na skwerze w Millenium Hall w Rzeszowie odbędzie się piknik służb mundurowych. Przewidziane są atrakcje dla najmłodszych, pokazy sprzętu oraz punkty informacyjne i rekrutacyjne służb.


Zarząd powiatu rzeszowskiego z absolutorium

Zarząd powiatu rzeszowskiego otrzymał akceptację radnych. W sesji absolutoryjnej uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Uroczyste ślubowanie nowych funkcjonariuszy Policji

60 nowo przyjętych policjantów złożyło dziś ślubowanie w siedzibie Oddziału Prewencji Policji w Zaczerniu. Słowa roty funkcjonariusze wypowiedzieli w obecności wicewojewody podkarpackiego Jolanty Sawickiej, kierownictwa podkarpackiej Policji i swoich najbliższych.


Eurodeputowani o koordynacji eksportu i dalszego transportu zboża z Ukrainy

Przedstawiciele Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Parlamentu Europejskiego przebywali z wizytą na Podkarpaciu. W jej trakcie odwiedzili m.in. przejścia graniczne w Korczowej i Medyce.


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×