Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

kwalifikacja wojskowa

1 lutego ruszy kwalifikacja wojskowa

 Od 1 lutego do 30 kwietnia 2024 r. na terenie województwa podkarpackiego zostanie przeprowadzona kwalifikacja wojskowa.


Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych

W nocy z 28 na 29 lutego 2024 r., z inicjatywy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zostanie przeprowadzone ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych.


Premier wskazał pełniących funkcje wójta Świlczy i burmistrza Ustrzyk Dolnych

Prezes Rady Ministrów wyznaczył osoby do pełnienia funkcji Wójta Gminy Świlcza i Burmistrza Ustrzyk Dolnych.


II edycja Programu ASYSTENT RODZINY na rok 2016

Program „Opieka wytchnieniowa” – lista wniosków

Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk zaakceptowała listę zatwierdzonych wniosków w ramach Programu „Opieka wytchnieniowa” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego  - edycja 2024.


2 stycznia 2024 r. PUW w Rzeszowie będzie nieczynny

2 stycznia 2024 r. Podkarpacki Urząd Wojewódzki będzie nieczynny.


Paląca się świeczka

„Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności”

W związku z 42. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, IPN zaprasza do udziału w akcji społecznej „Ofiarom stanu wojennego. Zapal Światło Wolności”.


Programu AOON - podział środków

Sekretarz Stanu w MRIPS Paweł Wdówik zaakceptował listę zatwierdzonych wniosków w ramach Programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego - edycja 2024


Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Zapraszamy do udziału w obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Rzeszowie w 105. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę.


Obowiązki wojewody sprawuje I wicewojewoda podkarpacki

Z dniem 2 listopada br., Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odwołał Ewę Leniart ze stanowiska Wojewody Podkarpackiego. Wojewoda złożyła rezygnację na ręce premiera, w związku z jej wyborem na posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.


2 listopada br. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie będzie nieczynny

W związku z zarządzeniem nr 524 Prezesa Rady Ministrów dotyczącym ustanowienia dnia wolnego za święto przypadające w sobotę, tj. 11 listopada 2023 r. informujemy, że 2 listopada 2023 r. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie będzie nieczynny.