Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul podczas wizyty w Krośnie

Wojewoda z wizytą w Krośnie

Wojewoda podkarpacki Teres Kubas-Hul przebywała z wizytą w Krośnie. Podczas merytorycznych spotkań poruszono wiele kwestii istotnych nie tylko dla miasta, ale też dla całego regionu.


Przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej przecinają wstęgę podczas otwarcia inwestycji drogowej

Inwestycja drogowa w Sieniawie oddana do użytku

Przebudowana droga powiatowa w Sieniawie została oddana do użytku. Inwestycja przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców nie tylko gminy, lecz także całego powiatu przeworskiego. W uroczystym oddaniu zadania wzięła udział wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul.


Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul podczas konferencji prasowej

Nowe karetki dla rzeszowskiego pogotowia

Do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie trafiło 6 nowych ambulansów o łącznej wartości ponad 3 mln zł. Udało się je zakupić dzięki montażowi finansowemu ze środków samorządu województwa, WSPR i z budżetu państwa.


Uczestnicy konferencji prasowej

Protest rolników na granicy w Medyce zawieszony!

Protest rolników na granicy polsko-ukraińskiej w Medyce został zawieszony. Minister rolnictwa i rozwoju wsi Czesław Siekierski, wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul i lider „Oszukanej Wsi” Roman Kondrów podpisali dziś w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie stosowne porozumienie.


Wojewoda z wizytą w Centrum Powiadamiania Ratunkowego

Wojewoda Teresa Kubas-Hul i dyrektor generalny Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Tomasz Cyran spotkali się z pracownikami Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Rzeszowie oraz dyspozytorni medycznej, która jest kluczowym elementem systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne.


Kolejna tura rozmów z rolnikami

Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul spotkała się w Rzeszowie z rolnikami reprezentującymi „Podkarpacką Oszukaną Wieś”. Rozmowa była kontynuacją spotkań, jakie odbyły się przed świętami Bożego Narodzenia w Medyce.


Noworoczne Życzenia Wojewody Podkarpackiego

Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul składa Mieszkankom i Mieszkańcom województwa podkarpackiego życzenia z okazji nadchodzącego 2024 roku.


Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul wręcza podkarpackim nauczycielom odznaczenia resortowe

Odznaczenia i awanse dla nauczycieli

Podkarpaccy nauczyciele, którzy wyróżnili się zasługami dla oświaty i wychowania odebrali dziś z rąk wojewody podkarpackiego Teresy Kubas-Hul Medale Komisji Edukacji Narodowej. Uroczystość, która odbyła się w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim była również okazją do wręczania aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego przez kuratora oświaty.


Zmiany na stanowiskach kierowniczych Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego

Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul wręczyła powołanie na stanowisko dyrektora Generalnego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie Tomaszowi Cyranowi. Nowym dyrektorem Biura Wojewody został natomiast Jerzy Tabin.


Świąteczne porozumienie na granicy

Protestujący w Medyce rolnicy zawieszają strajk do odwołania. Do przełomu doszło dziś w obecności ministra rolnictwa Czesława Siekierskiego. W rozmowach uczestniczyła wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul