Aktualności

Ambulanse i sprzęt dla dysponentów zespołów ratownictwa medycznego

Ambulanse i sprzęt dla podkarpackich stacji pogotowia ratunkowego

Do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie oraz Samodzielnego Publicznego Pogotowia Ratunkowego w Krośnie trafią nowe ambulanse  wraz wyposażeniem medycznym oraz agregaty prądotwórcze.


PRZYSIĘGA WOJSKOWA BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ W BIRCZY

W niedzielę na Rynku w Birczy żołnierze 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej złożyli przysięgę wojskową. Udział w uroczystości wzięła wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.


Przysięga żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej

Przysięga wojskowa żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

Służba państwu wymaga poświęcenia, jest zobowiązaniem, ale jest także źródłem wielkiego honoru - mówiła dziś wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, podczas przysięgi żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.


Komunikaty

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Program Aktywni+ - spotkania informacyjne

W związku z planowanym na luty ogłoszeniem naboru ofert w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021–2025 -  Edycja 2023, Departament Polityki Senioralnej w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej,  zaprasza przedstawicieli podmiotów, które zamierzają ubiegać się o dofinansowanie, do udziału w spotkaniach informacyjnych dotyczących tegorocznego naboru.


Konkursy

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Pokonać bezdomność otwarty konkurs ofert

Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs ofert w ramach  programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym” i zaprasza podmioty uprawnione do składania wniosków na wsparcie finansowe projektów z zakresu pomocy społecznej skierowanej do osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością.


Aktualne ostrzeżenia
dla woj. podkarpackiego

Strony tematyczne
puw rzeszów

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

×