Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Rządowy program rozwoju północno–wschodnich obszarów przygranicznych na lata 2024–2030

 

OGŁOSZENIE O NABORZE WNIOSKÓW O UDZIELENIE DOTACJI

 

Wojewoda Podkarpacki ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji w ramach „Rządowego programu rozwoju północno-wschodnich obszarów przygranicznych na lata 2024–2030”.

Nabór wniosków rozpoczyna się 29 maja 2024 r. i realizowany jest w trybie ciągłym do zakończenia realizacji Programu lub zakontraktowania w pełni kwot przeznaczonych z budżetu państwa na realizację Programu w poszczególnych latach, w zależności od tego, który z tych terminów jest wcześniejszy.

Miejsce i termin składania wniosków

Wnioski wraz z załącznikami w ramach niniejszego naboru będą przyjmowane w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie od 29 maja 2024 roku od godz. 7:30.

W przypadku wniosków zawierających wydatki na dany (bieżący) rok termin złożenia wniosku upływa w dniu 30 czerwca 2024 r.

 

Wypełnione wnioski sporządzone na aktualnym formularzu wraz z załącznikami do wniosku należy składać w ramach niniejszego naboru w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy ePUAP wskazując jako adresata Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie pod adresem następujących skrytek ePUAP: /PUWRzeszow/SkrytkaESP.

Dopuszczalne jest również złożenie wniosku o udzielenie dotacji w formie dokumentów papierowych osobiście w sekretariacie Wydziału Programów Rządowych i Funduszy Europejskich Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, ulica Grunwaldzka 15 w Rzeszowie (pok. 505) w godzinach 7.30-15.30, wtorki 8.00-16.00.

 

O kolejności złożenia wniosków decyduje data i godzina ich wpływu do Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Wnioski złożone w terminie niezgodnym z ogłoszeniem o naborze wniosków lub w innej formie niż przewidziana w ogłoszeniu nie będą rozpatrywane.