Festiwal Orkiestr w Mundurach – już 5 października na PGE Narodowym

5 października 2019 r. zapraszamy wszystkich do Warszawy na Stadion PGE Narodowy na niezwykły Festiwal Orkiestr w Mundurach i największy w Polsce piknik wojska oraz służb podległych Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji. WSTĘP WOLNY.


Zakończenie drugiej edycji Wakacyjnego Kina Plenerowego

4 września odbył się ostatni seans w ramach tegorocznej edycji Wakacyjnego Kina Plenerowego.


Dofinansowania w ramach "Koalicje dla Niepodległej" przyznane

Biuro Programu „Niepodległa” ogłosiło wynik naboru w programie dotacyjnym „Koalicje dla Niepodległej”. Samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe otrzymają łącznie 2 miliony złotych na wsparcie działań związanych ze stuleciem odzyskania niepodległości i odbudowy polskiej państwowości.


„Lider e-zdrowia 2019" - zaproszenie do udziału w konkursie

Ministerstwo Zdrowia, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia oraz Dziennik Gazeta Prawna zapraszają do udziału w konkursie „Lider e-zdrowia 2019”.


II Ogólnopolskie Święto "Wdzięczni Polskiej Wsi"

25 sierpnia br. w Kolnie (woj. podlaskie) odbędzie się II Ogólnopolskie Święto "Wdzięczni Polskiej Wsi".


PROGRAM Centra Opiekuńczo - mieszkalne

Informacja dla Gmin/Powiatów zainteresowanych udziałem w programie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Centra opiekuńczo- mieszkalne”.


sygnał alarmowy

1 sierpnia na Podkarpaciu zabrzmią syreny

W czwartek 1 sierpnia, w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe, które zostaną włączone o godzinie 17.00 i będą emitować sygnał ciągły przez jedną minutę.  


II edycja Programu ASYSTENT RODZINY na rok 2016

,,Program asystent rodziny i koordynator rodzinnej pieczy zastępczej na rok 2019”

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił ,,Program asystent rodziny i koordynator rodzinnej pieczy zastępczej na rok 2019”.


Wakacyjne Kino Plenerowe - zapraszamy na drugą edycję!

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart serdecznie zaprasza na drugą edycję Wakacyjnego Kina Plenerowego. Startujemy w najbliższą sobotę w ogrodach Bernardyńskich w Rzeszowie.