Program Fundusz Dróg Samorządowych


Wielka defilada "Silni w Sojuszach"

Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej, zaprasza do wspólnego świętowania podczas defilady „Silni w sojuszach”.


Wiosenna akcja szczepienia lisów

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 4 do 13 kwietnia br. wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.


Komunikat Wydziału Polityki Społecznej

Wydział Polityki Społecznej informuje o zmianie czasu pracy Punktu Informacyjnego obsługującego klientów Oddziału Koordynacji Świadczeń. Od 18 marca br. punkt informacyjny oraz infolinia będą otwarte dla klientów zewnętrznych od poniedziałku do piątku w godzinach  8.00-15.00.


Program rozwoju infrastruktury drogowej - nabór wniosków

Fundusz Dróg Samorządowych - nabór wniosków

Wojewoda podkarpacki ogłasza nabór wniosków na budowę, przebudowę lub remont dróg powiatowych i gminnych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.


Spotkanie informacyjne „Niepodległa” - nabór wniosków

Wojewoda Podkarpacki i Biuro Programu „Niepodległa” zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dotacje z programu „Niepodległa”. Dotacje są przeznaczone dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych.


Otwarte Strefy Aktywności - edycja 2019

Trwa nabór wniosków do Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) edycja 2019. Tegoroczny budżet wynosi 48 mln zł. Dokumenty będzie można składać w terminie 11 lutego – 1 marca br.


4,4 mln uczniów ze wsparciem „Dobry start”

Zapowiadany przez premiera Mateusza Morawieckiego i uruchomiony w ubiegłym roku program „Dobry start” okazał się strzałem w dziesiątkę. Skorzystali z niego niemal wszyscy uprawnieni. Świadczenie – 300 zł na wyprawkę szkolną – trafiło w sumie do 4,4 mln uczniów.


Zmiany w oddziale paszportowym

Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich - spotkanie informacyjne w PUW

18 lutego br. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbędzie się spotkanie informacyjne dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z województwa podkarpackiego dotyczące Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.


osoba bezdomna

Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych

W nocy z 13 na 14 lutego 2019 r. zostanie przeprowadzone ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych.