Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zaproszenie do udziału w pracach komisji opiniującej wnioski

Data publikacji: 18 września 2023Wojewoda podkarpacki zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w pracach komisji opiniującej wnioski do „Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021-2030” na 2024 r.

 Kandydatów na członka komisji opiniującej mogą zgłaszać organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2023 r. poz. 571) z wyłączeniem osób reprezentujących podmioty składające wnioski do „Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021-2030” na 2024 r.

Zgłoszenia należy przesłać w formie pisemnej (na specjalnym formularzu) w terminie do czternastu dni kalendarzowych od daty publikacji ogłoszenia na adres Podkarpacki Urząd Wojewódzki, ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów lub złożyć w kancelarii Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w  Rzeszowie (pokój 27) ), ewentualnie przesłać drogą e-mail na adres: jwapinski@rzeszow.uw.gov.pl

Treść zaproszenia i formularz zgłoszenia w załączeniu.

 

Pliki do pobrania: