Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Sesja sejmiku

Sesja Sejmiku Województwa Podkarpackiego z udziałem wojewody

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w nadzwyczajnej sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego.


Jasło - konferencja

Wręczenie odznaczenia państwowego

27 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Jaśle odbyła się konferencja, podczas której wicewojewoda Piotr Pilch, wręczył odznaczenie państwowe.


Uroczysta przysięga wojskowa

Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz wziął udział w przysiędze wojskowej żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej w Rzeszowie.


capstrzyk

Uroczysty "Capstrzyk"

W przeddzień 104. rocznicy urodzin płk. Łukasza Cieplińskiego w Rzeszowie odbył się uroczysty „Capstrzyk”, w którym uczestniczył wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


24.11.2017 Jasionka. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe G2A Arena. Podkarpacki Klub Biznesu. 13. Gala PKB. Fot. Grzegorz Bukala / PKB

Wojewoda na XIII Gali Podkarpackiego Klubu Biznesu

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart odebrała nagrodę dla Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło w trakcie uroczystej XIII Gali Podkarpackiego Klubu Biznesu.


Sympozjum naukowe

Wicewojewoda na sympozjum naukowym w Miejscu Piastowym

„Praca socjalna a wychowanie” to temat sympozjum naukowego, w którym wziął udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


Konferencja

Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych - konferencja

„Rodzina online? Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych” to temat konferencji, która odbyła się 24 listopada w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.


Sanok - Barbórka

Uroczystości barbórkowe w Sanoku

W Sanoku 24 listopada br. odział PGNiG obchodził uroczystości barbórkowe, w których wziął udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


konferencja COP

COP tematem konferencji na Uniwersytecie Rzeszowskim

Na Uniwersytecie Rzeszowskim 23 listopada br. odbyła się interdyscyplinarna konferencja naukowa, w której uczestniczył wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


Wicewojewoda na święcie pracownika socjalnego

Wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch uczestniczył w obchodach Dnia Pracownika Socjalnego w Kąkolówce.