Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Wyjazdowe posiedzenie z udziałem wojewody

Pod przewodnictwem wojewody podkarpackiego Ewy Leniart 7 listopada br. w Wietlinie Trzecim w gm. Laszki odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zespołu analizującego szanse i zagrożenia oraz potencjalne kierunki rozwoju obszarów wiejskich w województwie podkarpackim, a także Wojewódzkiej Rady Konsultacyjnej ds. rolnictwa i obszarów wiejskich.


Konferencja z udziałem wojewody

Konferencja z udziałem wojewody

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się konferencja pn. „Polityczne, społeczne i prawne dziedzictwo początków II Rzeczpospolitej”.


Święto Szkoły Ukraińskiej

Wicewojewoda na obchodach święta szkoły ukraińskiej

3 listopada br. wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch wziął udział w święcie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Przemyślu.


Przekazanie sprzętu i wyposażenia na potrzeby jednostek PSP

W trakcie apelu, w którym uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, przekazano zakupiony w ramach „Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2017-2020” sprzęt i wyposażenie. 


Egzamin funkcjonariuszy Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart złożyła życzenia szczęścia i powodzenia na egzaminie funkcjonariuszom Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej.


Nowi konsultanci

W piątek 3 listopada wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła powołania nowym konsultantom w dziedzinie medycyny ratunkowej oraz pielęgniarstwa psychiatrycznego. 


Briefing prasowy na temat programu Maluch +

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart spotkała się z dziennikarzami aby podsumować tegoroczną edycję programu Maluch + oraz przedstawić zasady nowej edycji programu.


Przysięga OT w Krośnie

Przysięga żołnierzy Obrony Terytorialnej w Krośnie

W niedzielę 29 października br. na Rynku w Krośnie słowa roty przysięgi wojskowej wypowiedzieli żołnierze Terytorialnej Służby Wojskowej. W uroczystości wziął udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


Sesja Rady Miasta Jedlicze

Wicewojewoda na uroczystościach w Jedliczu

Wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch 27 października br. uczestniczył w uroczystej sesji Rady Miejskiej w Jedliczu, podczas której upamiętniono osoby zasłużone dla gminy.


Obchody wojewódzkie Święta Terenowych Organów Administracji Wojskowej

W Mielcu 27 października odbyły się wojewódzkie obchody Święta Terenowych Organów Administracji Wojskowej, w których uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.