Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Dzień Pracownika Socjalanego

Uroczysta narada z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Wyróżniający się przedstawiciele jednostek organizacyjnych pomocy społecznej i organizacji pozarządowych otrzymali z rąk wojewody podkarpackiego Ewy Leniart listy gratulacyjne.


Ukraina

Obchody Dnia Samorządowca na Ukrainie

Udana współpraca transgraniczna – temat przewodni konferencji to "Karpaty: finansowe narzędzia wspierania rozwoju lokalnego i współpracy terytorialnej”, w której uczestniczył wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


Rozdano Lampy Podkarpackiej Historii 2017

W uroczystej II Gali Podkarpackiej Historii połączonej z kolejnymi urodzinami czasopisma wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


komendant policji

Młodszy inspektor Henryk Moskwa komendantem podkarpackiej Policji

Podkarpaccy policjanci powitali dziś nowego komendanta. Młodszy inspektor Henryk Moskwa - decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji - został powołany na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.


Odznaczenia

Odznaczenia dla zasłużonych mieszkańców regionu

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła, nadane postanowieniem Prezydenta RP, odznaczenia państwowe zasłużonym mieszkańcom województwa podkarpackiego.


Gala Nauczyciel na Medal

Wyróżniono najlepszych podkarpackich nauczycieli

Najlepsi nauczyciele Podkarpacia zostali wyróżnieni w plebiscycie „Nauczyciel na medal”. W gali podsumowującej konkurs wzięła udział wojewoda Ewa Leniart.


EKOGALA 2017

Już po raz 11 w województwie podkarpackim odbyły się Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Wysokiej Jakości EKOGALA. 8 grudnia w uroczystym otwarciu wydarzenia uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


kankurs

"Porozmawiajmy o AIDS" - podsumowanie konkursu

W Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie podsumowano XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Porozmawiajmy o AIDS”. Laureatom pogratulowała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Konferencja profilaktyczna

Profilaktyka HIV i AIDS - konferencja

O profilaktyce HIV i AIDS rozmawiano dziś w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie podczas konferencji z udziałem młodzieży i posiedzenia Zespołu ds. realizacji Krajowego Programu Zapobiegania Zakażeniom HIV i Zwalczania AIDS w województwie podkarpackim.


S 19

Kolejny odcinek S19 oddany do ruchu

Od dzisiaj kierowcy mogą korzystać z nowego, ponad 6-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 od węzła Świlcza do węzła Rzeszów Południe, będącego kolejną częścią autostradowej obwodnicy Rzeszowa.