3 września 2024 r.
Wojewódzkie inauguracje roku szkolnego 2024/2025. W Rzeszowie i Broniszowie
Pierwsza wojewódzka inauguracja roku szkolnego zorganizowana została w I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie, jednej z najstarszych szkół średnich w Polsce. Druga - w Szkole Podstawowej im. prof. Karola Olszewskiego w Broniszowie.