Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe z udziałem przedstawicieli zespolonych służb, inspekcji i straży wojewódzkich oraz kadry kierowniczej i pracowników PUW.


Narada z administracją zespol

Narada z administracją zespoloną

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz przewodniczyła naradzie z kierownikami zespolonych służb, inspekcji i straży wojewódzkich.


Opłatek.Mundurowy.1

Spotkanie opłatkowe służb mundurowych

17 grudnia br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz uczestniczyła w corocznym, okolicznościowym spotkaniu służb mundurowych, zorganizowanym tym razem w siedzibie 21. Brygady Strzelców Podhalańskich przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie.


FUNDUSZ ROZWOJU PRZEWOZÓW AUTOBUSOWYCH na 2020 r.

O podziale środków przewidzianych na rok 2020  w planie finansowym programu na realizację dopłat do przewozów autobusowych poinformowała na konferencji prasowej wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wspólnie z dyrektorem Wydziału Infrastruktury PUW w Rzeszowie Krzysztofem Soplem.


Wręczenie odznaczeń

Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wręczyła ordery, odznaczenia państwowe oraz wyróżnienia honorowe zasłużonym mieszkańcom województwa.


Odbiór inwestycji w Kłodawie

14 grudnia br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w uroczystym oddaniu do użytku kolejnej inwestycji zrealizowanej dzięki Funduszowi Dróg Samorządowych na terenie powiatu jasielskiego.


Politechnika.Promocje.24

Promocje doktorskie i habilitacyjne na Politechnice Rzeszowskiej

12 grudnia br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz uczestniczyła w uroczystym posiedzeniu Senatu Politechniki Rzeszowskiej, podczas którego wręczyła odznaczenia państwowe.


Powołanie nowych konsultantów wojewódzkich

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wręczyła powołania konsultantom wojewódzkim w dziedzinach pediatrii oraz neonatologii.


„MALUCH+” 2020 – MODUŁ 4

O realizacji programu "Maluch +" 2020 oraz dodatkowym Module 4 poinformowała na konferencji prasowej wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wspólnie z z-cą dyrektora Wydziału Polityki Społecznej PUW w Rzeszowie Jolantą Tomczyk-Filą.


II Kongres Osób Represjonowanych, Działaczy Solidarności i Kombatantów

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w II Kongresie Osób Represjonowanych, Działaczy Solidarności i Kombatantów, który odbył się 10 grudnia 2019 r. w  Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.