Promocja 500 plus

Bus 500++ w Przeworsku i Adamówce

W regionie trwają spotkania informacyjne dotyczące nowej odsłony programu Rodzina 500 plus.


Uroczystość w gminie Laszki

Uroczystość w gminie Laszki

1 lipca br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w uroczystościach otwarcia nowego obiektu zlokalizowanego w gm. Laszki powiecie jarosławskim oraz wręczyła odznaczenia państwowe.


Dni Otwartych Drzwi w PODR

Dni Otwartych Drzwi w PODR w Boguchwale

29 i 30 czerwca br. w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyły się „Dni Otwartych Drzwi” połączone z XXI Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych. W otwarciu wydarzenia wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Milion.Pasażerów.7

Milionowy pasażer w relacji Kijów – Przemyśl

29 czerwca br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz uczestniczyła w okolicznościowym spotkaniu i briefingu prasowym Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka oraz prezesa PKP Intercity Marka Chraniuka zorganizowanych w budynku dworca kolejowego Przemyśl Główny.


Narada wojewodów

Narada wojewodów

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart uczestniczyła 28 czerwca br. w naradzie wojewodów zorganizowanej w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.


Nagrody Zarządu Województwa Podkarpackiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury

28 czerwca br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w uroczystej gali rozdania nagród Zarządu Województwa Podkarpackiego, która odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.


System zarządzający trybami obsługi pacjenta „TOPSOR”

W CPR w Rzeszowie sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko uczestniczyła w podpisaniu 13 umów partnerskich z placówkami medycznymi, w których zacznie obowiązywać "TOPSOR". 


500++.Jedlicze.6

Akcja informacyjna Rodzina 500 plus w powiecie krośnieńskim

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w spotkaniach informacyjnych, które miały miejsce przy Urzędzie Gminy w Chorkówce oraz Urzędzie Gminy w Jedliczu w powiecie krośnieńskim.


Nawigacja na Ojcostwo - konferencja

Nawigacja na Ojcostwo!

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się konferencja "Navi-Tata. Ojcostwo dzisiaj – strategia dla organizacji wspierających rodzinę”.


Bankowość centralna - konferencja

Konferencja pn. "Bankowość centralna - gospodarka - region"

„Bankowość centralna – gospodarka – region. Aktualna sytuacja i przyszłe wyzwania” to temat konferencji zorganizowanej przez Oddział Okręgowy NBP w Rzeszowie. W uroczystym otwarciu wydarzenia wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.