Zapraszamy do udziału w lekcji online

17 listopada br. odbędzie się specjalna lekcja online pt. „Rola wartości leżących u podstaw odzyskania i utrzymania niepodległości Polski oraz budowy jedności Narodu Polskiego na przykładzie rodziny Ulmów z Markowej”.


Uroczystośc powitania generała Straży Granicznej

Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej otrzymał awans generalski

W komendzie Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu odbyło się uroczyste powitanie komendanta Andrzeja Popko, który otrzymał stopień generała brygady Straży Granicznej.


Konferencja prasowa na temat sytuacji epidemicznej

Sytuacja epidemiczna w regionie i wzrost hospitalizacji

O aktualnej sytuacji epidemicznej w regionie i wzroście liczby hospitalizacji mówiła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart podczas dzisiejszego spotkania z dziennikarzami.


Grafika dotycząca osoby z niepełnosprawnością

"Aktywni niepełnosprawni" - konsultacje środowiskowe

Biuro Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych informuje, że trwają zapisy na konsultacje środowiskowe instrumentu w zakresie rehabilitacji społecznej osób z niepełnosprawnościami pn. „Wsparcie oprócz opieki – poszerzone wsparcie wytchnieniowe”.


Wojewódzkie obchody Święta Niepodległości

Nie możemy godzić się na słabość. Słaby jest ten naród, który godzi się ze swoją klęską, gdy zapomina, że został posłany, by czuwać, aż przyjdzie jego godzina. Nie wiemy, czy godzina sprawdzianu dla naszego pokolenia już nie wybiła - mówiła wojewoda Ewa Leniart podczas uroczystości z okazji święta niepodległości.


Punkt szczepień PUW

Kolejna okazja, by zaszczepić się w weekend w PUW

W najbliższy weekend Podkarpacki Urząd Wojewódzki, we współpracy z Wojewódzkim Zespołem Specjalistycznym w Rzeszowie, przeprowadzi na terenie urzędu (ul. Grunwaldzka 15) akcję szczepień ochronnych przeciw COVID-19. Każdy chętny będzie mógł zaszczepić się jednym z dwóch preparatów: Johnson&Johnson oraz Pfizer.


Rzeszowscy Strzelcy świętują

Nagrody i wyróżnienia, okolicznościowe przemówienia i patriotyczny koncert – tak w skrócie wyglądała uroczysta gala z okazji jubileuszu XXX-lecia reaktywowania Związku Strzeleckiego w Rzeszowie.


Spotkanie odtyczące Wojewódzkiego Planu Transformacji

Spotkanie dotyczące projektu Wojewódzkiego Planu Transformacji

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart rozmawiała dziś z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego na temat projektu Wojewódzkiego Planu Transformacji - dokumentu kierunkowego dla kształtowania systemu opieki zdrowotnej w naszym województwie na najbliższe 5 lat.


Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Rzeszowie

Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Dowódca 21 Brygady Strzelców Podhalańskich zapraszają na obchody Narodowego Święta Niepodległości w Rzeszowie w 103. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę.


Obchody Dnia Służby Cywilnej w Podkarpackim Urzedzie Wojewódzkim

Obchody Dnia Służby Cywilnej

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej.


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×