Umowa na projekt i budowę ostatniego odcinka drogi ekspresowej S19

21 grudnia br. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na projekt i budowę ostatniego odcinka drogi ekspresowej S19 na Podkarpaciu, od węzła Kamień do węzła Sokołów Małopolski Północ (dł. ok. 8 km).


Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe z udziałem przedstawicieli zespolonych służb, inspekcji i straży wojewódzkich oraz kadry kierowniczej i pracowników PUW.


Jubileusz

25 lat Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego

W Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala jubileuszowa z okazji 25-lecia Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i 15-lecia Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego AEROPOLIS.


Spotkanie z mediami

Spotkanie opłatkowe z przedstawicielami mediów lokalnych

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i wicewojewoda Lucyna Podhalicz spotkały się 20 grudnia br. z przedstawicielami mediów lokalnych województwa podkarpackiego, by przekazać świąteczne życzenia.


Posiedzenie

Posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu ds. Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu ds. Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi.


Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe służb mundurowych

Reprezentanci służb mundurowych województwa podkarpackiego spotkali się 19 grudnia w 1 Batalionie Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie, by złożyć sobie świąteczne życzenia. W uroczystości wzięła udział wojewoda podkarpacki Ew Leniart.


Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Stypendia dla podkarpackich uczniów

Ponad 200 uczniów z województwa podkarpackiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wyróżnionym pogratulowały wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, wicewojewoda Lucyna Podhalicz i podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch.


Rada programowa

Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Programowej OHP

W Rzeszowie obradowała Wojewódzka Rada Programowa OHP. Posiedzenie odbyło się we wtorek 18 grudnia z udziałem wojewody podkarpackiego Ewy Leniart.


Uroczysty koncert poświęcony abp. Ignacemu Tokarczukowi

Zakończyły się obchody Roku Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka Metropolity Przemyskiego. W uroczystości udział wzięła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Narada z rządową administracją zespoloną

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart przewodniczyła naradzie z szefami rządowej administracji zespolonej w województwie podkarpackim.