Powołanie konsultanta

Powołanie konsultanta wojewódzkiego

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła powołanie na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chorób zakaźnych dr. hab. n. med. Andrzejowi Cieśli.


Konferencja prasowa

Polityka społeczna w regionie

Realizacja programów rządowych na Podkarpaciu, środki przekazywane samorządom na ich obsługę oraz zadania wykonywane przez pracowników socjalnych to niektóre kwestie poruszone podczas konferencji prasowej wojewody podkarpackiego Ewy Leniart i dyrektora Wydziału Polityki Społecznej PUW Małgorzaty Dankowskiej.


Podpisanie porozumienia

Wojewódzki Zespół Kooperacji - podpisanie porozumienia

W Rzeszowie zostało podpisane porozumienie w sprawie powołania Wojewódzkiego Zespołu Kooperacji. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.


Dzień strażaka

Dzień Strażaka w Tyczynie

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w gminnych obchodach Dnia Strażaka w Tycznie.


Dzień Strażaka

Gminne obchody Dnia Strażaka w Woli Baranowskiej

11 maja w Woli Baronowskiej odbyły się gminne obchody Dnia Strażaka. Wydarzenie było połączone z przekazaniem samochodu ratowniczo-gaśniczego dla  jednostki OSP.


Otwarcie i poświęcenie Alei Dębów Pamięci Kapelanów Katyńskich

12 maja w Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej uczczono pamięć 33 duchownych różnych wyznań i religii, którzy zginęli w sowieckiej niewoli w czasie II wojny światowej. W wydarzeniu udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Inauguracja 58. Muzycznego Festiwalu w Łańcucie

11 maja br. koncertem w sali balowej Zamku w Łańcucie rozpoczęła się 58. edycja Muzycznego Festiwalu. W wydarzeniu udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Konferencja.Krosno.7

Konferencja "Wsparcie na inwestycje zwiększające odporność ekosystemów leśnych i ich wartość dla środowiska”

10 maja br. w Krośnie odbyła się konferencja zorganizowania przez Podkarpacki Oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krośnie. W wydarzeniu udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Sanok.Umowa.12

Podpisanie umowy na remont ul. Krakowskiej i ul. Rymanowskiej w Sanoku

10 maja br. podpisano umowę na inwestycję modernizującą kluczowe ulice w szlaku drogi krajowej nr 28 w Sanoku. W ceremonii udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Konferencja wojewódzka

Konferencja Wojewódzka na temat gruźlicy

„Gruźlica – współczesne wyzwania” to temat konferencji, która odbyła się 10 maja w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. W otwarciu wydarzenia uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.