Budowa nowej siedziby Komisariatu Policji II w Rzeszowie

20 czerwca br. odbyło się uroczyste podpisanie i wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę nowej siedziby Komisariatu Policji II na ul. Błogosławionej Karoliny. Udział w uroczystości wzięła wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.


Szybsza odprawa na przejściu w Korczowej

Od dziś zwiększona została przepustowość odpraw na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec. Szczegóły zmian przedstawił na konferencji szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.


Konferencja prasowa na temat niskich podatków

Niskie podatki – konferencja prasowa

1 lipca wejdą w życie nowe przepisy w ramach programu „Niskie Podatki". O zmianach w systemie podatkowym mówili dziś podczas konferencji prasowej wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka i zastępca dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Jacek Cichy.


Ogólnopolska konferencja naukowa nt. „Aktualne wyzwania legislacyjne”

Konferencja naukowa „Aktualne wyzwania legislacyjne”

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa nt. „Aktualne wyzwania legislacyjne”. Spotkanie zamyka kolejną edycję Podkarpackiej Szkoły Wolności i Tolerancji.


Odsłonięcie tablicy ks. Władysława Gurgacza w Komborni

19 czerwca br. w Komborni odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej ks. Władysławowi Gurgaczowi SJ ps. ,,Sem”, ksiądz, jezuita, kapelan oddziału „Żandarmeria” Polskiej Podziemnej Armii Niepodległościowców.


Konferencja prasowa na przemyskim dworcu

Działania służb medycznych w czasie kryzysu migracyjnego

Działania służb medycznych przy obsłudze ruchu migracyjnego w punktach recepcyjnych i na przejściach granicznych oraz wsparcie przekazane dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza to tematy dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się w Przemyślu.


Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych

Wojewoda wręczyła odznaczenia państwowe

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła – w imieniu Prezydenta RP – odznaczenia państwowe zasłużonym członkom Okręgu Podkarpackiego Związku Nauczycielstwa Polskiego.


Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych

Wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka wręczyła medale zasłużonym pracownikom Urzędu Gminy w Iwoniczu-Zdroju.


Uroczystość na Politechnice Rzeszowskiej

Legia Akademicka - podsumowanie programu na Politechnice Rzeszowskiej

Na Politechnice Rzeszowskiem odbyła się uroczystość wręczenia kart powołania na ćwiczenia wojskowe i zaświadczeń o ukończeniu szkolenia teoretycznego w ramach Legii Akademickiej. Rzeszowska uczelnia, jako jedną z pięciu w województwie, realizuje kolejną edycję projektu.


3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej zawarła porozumienie o współpracy z Komendą Główną Związku Strzeleckiego „Strzelec”.

Umowa o współpracy pomiędzy 3 PBOT a Związkiem "Strzelec" podpisana

Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej zawarła porozumienie o współpracy z Komendą Główną Związku Strzeleckiego „Strzelec”.


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×