Wręczenie odznaczeń

Odznaczenia dla zasłużonych mieszkańców regionu

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła ordery, odznaczenia państwowe oraz wyróżnienia honorowe zasłużonym mieszkańcom województwa.


Piknik

"Służymy dla Niepodległej" - piknik edukacyjny

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart otworzyła piknik edukacyjny „Służymy dla Niepodległej”, zorganizowany przez Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie i Zakład Karny w Rzeszowie w ramach Międzynarodowego Kongresu Naukowego.


Fundusz Dróg Samorządowych

Podpisano umowy na realizację 20 zadań powiatowych oraz 40 zadań gminnych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.


Rzeczyca.Most.7

Uroczyste otwarcie mostu na rzece Łukawica w miejscowości Rzeczyca Długa

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz 20 maja br. wzięła udział w symbolicznym przecięciu wstęgi zrealizowanej inwestycji w gminie Radomyśl nad Sanem.


Otwarcie nowego oddziału w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie

20 maja br. uroczyście otwarto Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie. W uroczystości udział wzięła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Wystawa.Więziennictwo.10

Otwarcie Wystawy „100-lecie polskiego więziennictwa 1918-2018”

Wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w uroczystym otwarciu wystawy poświęconej historii polskiego więziennictwa na terenie województwa podkarpackiego w latach 1918 – 2018.


Krosno.Pielęgniarki12

Konferencja „Być pielęgniarką i położną to zaszczyt"

17 maja br. w sali Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbyła się konferencja, podczas której wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wręczyła odznaczenia.


Uroczystość w gminie Zagórz

Most w Morochowie oddany do użytku

W Morochowie na rzece Osława powstał długo wyczekiwany przez mieszkańców most. W uroczytsości z okazji zakończenia inwestycji do użytku wzięła udział wojewoda Ewa Leniart.


Podsumowanie konkursu

Podsumowanie Podkarpackiego Gimnazjalnego Konkursu Chemicznego

W Nowej Sarzynie odbyło się uroczyste podsumowanie organizowanego od 20 lat Podkarpackiego Gimnazjalnego Konkursu Chemicznego. Laureatom pogratulowała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Uroczystości upamiętniające 75. rocznicę akcji "Burza"

16 maja br. w Rzeszowie wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wzięła udział w uroczystościach upamiętniających Akcję „Burza” oraz przeprowadzonej w jej ramach operacji Armii Krajowej "Ostra Brama" na Wileńszczyźnie i Nowogródczyźnie w lipcu 1944 r.