20 lat Polski w NATO - piknik wojskowy z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego

Premier Mateusz Morawiecki świętował dziś w Rzeszowie wspólnie z żołnierzami 20. rocznicę wstąpienia Polski do NATO.


Stalowa.Wola.Żłobek.3

WICEMINISTER KRZYSZTOF MICHAŁKIEWICZ W STALOWEJ WOLI

8 marca br. sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Krzysztof Michałkiewicz przebywał z wizytą na Podkarpaciu. Podczas wizyty w Miejskim Żłobku Integracyjnym w Stalowej Woli towarzyszyła mu wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Kosina.3

Uroczystości upamiętniające płk. Leopolda Lisa-Kulę

8 marca br. w Kosinie k. Łańcuta, gdzie urodził się płk Leopold Lis-Kula odbyły się obchody, w których udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Wiceminister Krzysztof Michałkiewicz w Rzeszowie

Sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Krzysztof Michałkiewicz przebywał z wizytą na Podkarpaciu. Wiceminister wręczył samorządom promesy w ramach Programu Maluch + oraz Senior +.


100. rocznica śmierci płk. Leopolda Lisa-Kuli

7 marca br. w Rzeszowie odbyły się uroczystości związane z upamiętnieniem 100. rocznicy śmierci płk. Leopolda Lisa-Kuli. Podczas uroczystości przysięgę na sztandar złożyło ponad 400 młodych strzelców. W uroczystości udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Strzelnica.Straż.1

Nowa inwestycja w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej

6 marca br. podczas wizyty roboczej wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Jarosława Zielińskiego na Podkarpaciu, w Przemyślu podpisano i wmurowano akt erekcyjny pod budowę nowoczesnej strzelnicy. W wydarzeniu udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


77 mln zł dla podkarpackich samorządów

Do podkarpackich samorządów trafi 77 mln zł. Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński wręczył dziś w Rzeszowie promesy na realizację zadań z zakresu usuwania skutków klęsk żywiołowych oraz ruchów osuwiskowych ziemi.


Spotkanie ze strażakami

Spotkanie wiceministra Jarosława Zielińskiego z podkarpackimi strażakami

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński uczestniczył w spotkaniu z kadrą kierowniczą PSP województwa podkarpackiego.


Jarosław.Kuratorium.6

Zmiany w szkolnictwie zawodowym

Trwa cykl spotkań informacyjnych poświęconych zmianom w oświacie. 5 i 6 marca br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz uczestniczyła w spotkaniach, które odbyły się w Jaśle i Jarosławiu.


Odznaczenia dla prof. Kłaka

Papieskie odznaczenie dla prof. Czesława Kłaka

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w uroczystości wręczenia odznaczenia papieskiego „Benemereti” prof. Czesławowi Kłakowi.