30 - lecie odrodzenia samorządu terytorialnego w Polsce

Tegoroczne święto wszystkich samorządowców z Podkarpacia przeniosło się do Internetu. We mszy św. uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Święto 21. Brygady Strzelców Podhalańskich

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w obchodach święta Podhalańczyków.


WIOSENNA AKCJA SZCZEPIENIA LISÓW

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 28 maja do 6 czerwca br. wiosennej akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.


Ruszył dodatkowy nabór w ramach FUNDUSZU ROZWOJU PRZEWOZÓW AUTOBUSOWYCH

Wojewoda Podkarpacki ogłosiła dodatkowy nabór wniosków o objęcie w roku 2020 dopłatą do przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Nabór wniosków trwał będzie od 22 do 29 maja 2020 r.


Oddano nowy most na Wisłoce

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła dziś udział w otwarciu mostu na Wisłoce w Mielcu.


Setne urodziny Jana Pawła II

W katedrze rzeszowskiej celebrowana była uroczysta msza św. z okazji setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, w której uczestniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


W hołdzie świętemu Janowi Pawłowi II

W związku z przypadającą dzisiaj setną rocznicą urodzin Jana Pawła II odbyło się w naszym województwie wiele działań mających na celu uczczenie tego wydarzenia.


Jan Paweł II oczami Polaków

W 100. rocznicę urodzin wielkiego Polaka Jana Pawła II wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zaprasza do dzielenia się wspomnieniami związanymi z Jego osobą oraz pontyfikatem.


Prezydent Andrzej Duda z wizytą na Podkarpaciu

Prezydent odwiedził województwo podkarpackie. Towarzyszyli mu wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl.


Tylko dla pieszych - wznowiono odprawy na przejściu granicznym w Medyce

Aktualnie jest to jedyne przejście na granicy z Ukrainą gdzie można przekroczyć granicę pieszo. W dalszym ciągu nie ma tu możliwości przekroczenia granicy środkami transportu.