Otwarcie bloku

Otwarcie bloku operacyjnego w Stalowej Woli

W Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli powstał nowy blok operacyjny.


Gala

Mistrzowie Handlu nagrodzeni

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w uroczystej gali wręczenia nagród laureatom plebiscytu Mistrzowie Handlu 2019.


Wręczenie promes

Kolejne promesy dla podkarpackich samorządów

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła kolejne w tym roku promesy na zadania związane z  usuwaniem skutków klęsk żywiołowych.


Konferencja prasowa

Briefing prasowy wojewody

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart spotkała się dziś z przedstawicielami mediów lokalnych, aby podsumować działania prowadzone w związku majowymi niekorzystnymi zdarzeniami hydrologiczno-meteorologicznymi.


30. Jubileuszowy Międzynarodowy Wyścig Solidarności i Olimpijczyków

5 lipca br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz uczestniczyła w uroczystej dekoracji zwycięzców etapu z metą w Stalowej Woli.


Ślubowanie

Ślubowanie funkcjonariuszy Straży Granicznej

Nowi funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej złożyli uroczyste ślubowanie.


Konferencja konsultacyjna

Konferencja konsultacyjna

Trwają konsultacje projektu założeń Strategii rozwoju województwa - Podkarpackie 2030. W konferencji konsultacyjnej, która odbyła się 5 lipca br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Akcja informacyjna w Górnie

Wojewoda w Górnie o zmianach w programie Rodzina 500 Plus

Trwa składanie wniosków w ramach programu Rodzina 500 Plus. Od 1 lipca br. świadczenie przysługuje na każde dziecko do 18. roku życia. Wczoraj w Górnie odbył się piknik rodzinny, podczas którego wojewoda podkarpacki Ewa Leniart informowała uczestników o zmianach w programie.


Ustrzyki.500.Plus.12

Akcja informacyjna „Rodzina 500 +” w Powiecie Leskim i Bieszczadzkim

4 lipca br. wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz wraz z pracownikami Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odwiedziła Ustrzyki Dolne i Lesko.


Krosno.500.Plus.1

Akcja informacyjna Rodzina 500 + w Krośnie i Krościenku Wyżnym

Trwa akcja informacyjna dot. zmian w programie Rodzina 500 +. W jej ramach wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz odwiedziła Starostwo Powiatowe w Krośnie oraz Krościenko Wyżne.