Ślubowanie policjantów

Uroczyste ślubowanie policjantów

20 policjantów złożyło dziś ślubowanie w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Funkcjonariuszom pogratulowała wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Posiedzenie dotyczące osuwisk

Posiedzenie dotyczące osuwisk

8 stycznia br. odbyło się posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu nadzorującego realizację zadań w zakresie przeciwdziałania ruchom osuwiskowym oraz usuwania ich skutków, któremu przewodniczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Konferencja prasowa

Zima na Podkarpaciu - współdziałanie służb

O zabezpieczeniu województwa w kontekście występowania trudnych warunków atmosferycznych rozmawiano podczas briefingu prasowego wojewody podkarpackiego Ewy Leniart i przedstawicieli podległych służb, inspekcji i straży wojewódzkich.


Odznaki.6

Wręczenie odznak „Zasłużony dla kultury polskiej”

6 stycznia br. w Gminnym Centrum Kultury w Chwałowicach (gm. Radomyśl nad Sanem) odbyły się uroczystości, w których udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli w Rzeszowie

Już po raz siódmy ulicami Rzeszowa przeszedł Orszak Trzech Króli. 6 stycznia w tym wyjątkowym wydarzeniu wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Światełko Betlejemskie na Przejściu Granicznym w Korczowej

4 stycznia miała miejsce uroczystość przekazania Betlejemskiego Światełka Pokoju mieszkańcom Rejonu Jaworowskiego na przejściu granicznym Korczowa - Krakowiec. W wydarzeniu udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Zmiany w przepisach dotyczące norm zatrudnienia pielęgniarek i położnych

Nowe uregulowania prawne dotyczące sposobu ustalania minimalnych norm zatrudnienia pielęgniarek i położnych to temat konferencji prasowej, która odbyła się 4 stycznia br. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.


opłatek.powiat.10

Uroczyste sesje noworoczne Rady Powiatu Rzeszowskiego oraz Miasta Przemyśla

28 grudnia 2018 r. odbyła się III sesja Rady Powiatu Rzeszowskiego połączona z okolicznościowym spotkaniem opłatkowym, a także IV Sesja Rady Miejskiej w Przemyślu. W obu wydarzeniach udział wzięła wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz.


Tryńcza.8

Nowe posterunki Policji na Podkarpaciu

20 grudnia br. funkcjonariusze Policji z Dukli odebrali symboliczne klucze do nowej siedziby komisariatu, a policjanci z Tryńczy i Błażowej do reaktywowanych posterunków Policji.


Wigilia na Rzeszowskim Rynku

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w wigilii miejskiej, która obyła się na rzeszowskim Rynku.