Gratulacje dla strażaków

Gratulacje dla podkarpackich strażaków

Wojewoda Ewa Leniart spotkała się z medalistami XVII Mistrzostw Świata Policjantów i Strażaków Los Angeles 2017, zawodów międzynarodowych i Mistrzostw Polski PSP w roku 2017.


Barbórka

Wicewojewoda na uroczystościach barbórkowych w Jaśle i w Rzeszowie

W Rzeszowie i w Jaśle świętowali pracownicy zakładów gazowniczych i zakładów eksploatacji kruszywa. Tradycyjna „Barbórka” to święto nie tylko górników, ale także ludzi związanych zawodowo z wydobyciem innych paliw kopalnych i geologów.


Uroczystość w Łańcucie

Inauguracja obchodów 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego

W Łańcucie odsłonięto tablicę pamiątkową i popiersie Józefa Piłsudskiego. Uroczystość, która odbyła się 3 grudnia br. zainaugurowała 150. rocznicę urodzin marszałka i 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.


Barbórka w Krośnie

Uroczystości barbórkowe w Krośnie

Zasłużeni pracownicy branży górniczej otrzymali odznaczenia państwowe oraz honorowe wyróżnienia podczas uroczystości z okazji Dnia Górnika, która odbyła się w 1 grudnia br. w Krośnie.


Puchar Św. Mikołaja

Wicewojewoda na świątecznym turnieju piłki nożnej

Wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch wziął udział w VI Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Świętego Mikołaja, który odbył się 3 grudnia w Przemyślu.


"Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" - gala XVI edycji konkursu

Już po raz szesnasty odbyła się uroczysta gala konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" i Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze "Smaczne bo Podkarpackie". W uroczystości wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Konferencja Demograficzna

Debata o demografii Polski w Sejmie RP

W gmachu Sejmu RP 30 listopada br. odbyła się konferencja pt. "Sytuacja demograficzna Polski jako wyzwanie dla polityki społecznej i gospodarczej", w której wziął udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


Most w Dobrej

Uroczyste otwarcie mostu w Dobrej

Zakończył się długo oczekiwany przez mieszkańców remont mostu w miejscowości Dobra w powiecie sanockim. Uroczyste otwarcie inwestycji odbyło się 30 listopada br. z udziałem wojewody podkarpackiego Ewy Leniart.


Zagórz

Uroczystości w Zagórzu z udziałem wicewojewody

Wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch 29 listopada br. wziął udział w uroczystym oddaniu do użytku inwestycji gminnych w Zagórzu.


Autosan

AUTOSAN wyprodukuje autobusy dla MON

29 listopada br. w Sanoku w obecności sekretarza stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Bartosza Kownackiego, AUTOSAN podpisał umowę na dostawę 28 autobusów dla Sił Zbrojnych RP.