Od środy 5 lipca ruszają „Podkarpackie Dni Biznesu”

Data publikacji: 3 lipca 2017„Podkarpackie dni biznesu” to cykl bezpłatnych szkoleń, wykładów i warsztatów, które adresowane są do przedsiębiorców, pracodawców, osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także do podmiotów zainteresowanych prowadzeniem biznesu w województwie podkarpackim.

Podkarpackie Dni Biznesu

Celem przedsięwzięcia jest merytoryczne i praktyczne wsparcie przedsiębiorczości w regionie, motywowanie do jej rozwoju oraz tworzenia nowych miejsc pracy z wykorzystaniem potencjału kadrowego Podkarpacia.

W ramach akcji, odbędą się nieodpłatne szkolenia, w trakcie których prelekcje przeprowadzą eksperci z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Inspekcji Transportu Drogowego, Izby Administracji Skarbowej, Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego, Urzędu Statystycznego oraz Państwowej Inspekcji Pracy.

Inauguracja trzeciej edycji „Podkarpackich dni biznesu” odbędzie się 5 lipca o godz. 9:30 – szkoleniem dla przedsiębiorców branży transportowo-spedycyjnej w siedzibie WITD w Rzeszowie – ul. Hanasiewicza 21.

Wydarzenie, którego inicjatorem jest rzeszowski Oddział ZUS, po raz kolejny zostało objęte patronatem Wojewody Podkarpackiego.

Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniach można kierować telefonicznie pod numerem: 17 867 52 18. Liczba miejsc jest ograniczona.

Pliki do pobrania: