Uroczystość

Wyróżnienia dla podkarpackich strażaków i policjantów

Zasłużeni funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej i Policji otrzymali dziś wyróżnienia za pełną zaangażowania służbę. Uroczysty apel z udziałem wojewody Ewy Leniart i komendantów wojewódzkich odbył się w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.


Budowa nowej Komendy Policji w Lesku

Policja w Lesku będzie miała nową siedzibę

28 listopada br. w Lesku miało miejsce uroczyste podpisanie i wmurowano w fundamenty aktu erekcyjnego pod budowę nowej Komendy Powiatowej Policji. W wydarzeniu wziął udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


Sesja sejmiku

Sesja Sejmiku Województwa Podkarpackiego z udziałem wojewody

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w nadzwyczajnej sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego.


Jasło - konferencja

Wręczenie odznaczenia państwowego

27 listopada br. w Starostwie Powiatowym w Jaśle odbyła się konferencja, podczas której wicewojewoda Piotr Pilch, wręczył odznaczenie państwowe.


Uroczysta przysięga wojskowa

Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz wziął udział w przysiędze wojskowej żołnierzy 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej w Rzeszowie.


capstrzyk

Uroczysty "Capstrzyk"

W przeddzień 104. rocznicy urodzin płk. Łukasza Cieplińskiego w Rzeszowie odbył się uroczysty „Capstrzyk”, w którym uczestniczył wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


24.11.2017 Jasionka. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe G2A Arena. Podkarpacki Klub Biznesu. 13. Gala PKB. Fot. Grzegorz Bukala / PKB

Wojewoda na XIII Gali Podkarpackiego Klubu Biznesu

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart odebrała nagrodę dla Prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło w trakcie uroczystej XIII Gali Podkarpackiego Klubu Biznesu.


Sympozjum naukowe

Wicewojewoda na sympozjum naukowym w Miejscu Piastowym

„Praca socjalna a wychowanie” to temat sympozjum naukowego, w którym wziął udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


Konferencja

Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych - konferencja

„Rodzina online? Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych” to temat konferencji, która odbyła się 24 listopada w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.


Sanok - Barbórka

Uroczystości barbórkowe w Sanoku

W Sanoku 24 listopada br. odział PGNiG obchodził uroczystości barbórkowe, w których wziął udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.