Posterunek policji w Niebylcu

Uroczystości w Niebylcu

W Niebylcu 15 grudnia br. miało miejsce uroczyste poświęcenie reaktywowanego Posterunku Policji. W wydarzeniu wziął udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


XVII Ludowy Jarmark Bożonarodzeniowy w Przemyślu

W Przemyślu odbył się XVII Ludowy Jarmark Bożonarodzeniowy. W wydarzeniu wzięli udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i wicewojewoda Piotr Pilch.


Wernisaż

Wystawa prac Jana Cybisa w Przemyślu

W Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej 16 grudnia br. odbył się wernisaż wystawy prac Jana Cybisa z kolekcji Muzeum Śląska Opolskiego. Uczestniczył w nim wicewojewoda Piotr Pilch.


posiedzenie

Inauguracyjne posiedzenie rad wojewódzkich

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyło się inauguracyjne posiedzenie Wojewódzkiej Rady Kombatanckiej i Wojewódzkiej Rady Konsultacyjnej do spraw Działaczy Opozycji Antykomunistycznej oraz Osób Represjonowanych z Powodów Politycznych.


Spotkanie młodzieży

Spotkanie młodzieży Podkarpacia

„W drodze ku dorosłości…” – pod takim hasłem w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie odbyło się spotkanie młodzieży Podkarpacia.


Opłatek WOT

Spotkanie wigilijne 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w spotkaniu wigilijnym 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. płk Łukasza Cieplińskiego.


Konferencja Mieszkanie+

Konferencja Mieszkanie + z udziałem wicewojewody

„Mieszkanie+ dziś i jutro” to temat konferencji, która odbyła się 14 grudnia br. na stadionie „PGE Narodowy” w Warszawie, w której wziął udział wicewojewoda podkarpacki Piotr Pilch.


Złota setka

Nagrodzono najaktywniejsze podkarpackie samorzady

Przedstawiciele najaktywniejszych gmin województwa podkarpackiego odebrali wyróżnienia podczas gali podsumowującej dziesiątą edycję rankingu „Złota Setka Gmin Podkarpacia”.


Zespolona

Narada z administracją zespoloną

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart przewodniczyła naradzie z szefami rządowej administracji zespolonej w województwie podkarpackim.


Rocznica wprowadzenia wstanu wojennego

Wojewoda na obchodach 36. rocznicy stanu wojennego

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wzięła udział w obchodach 36. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.