Pomoc dla zagrożonych bezradnością, aktywizacja osób starszych – konkurs

800 tys. zł przeznaczy w tym roku wojewoda podkarpacki na realizację programu z obszaru wsparcia działań innowacyjnych skierowanych do środowisk zagrożonych bezradnością w sprawach opiekuńczo-wychowawczych lub mających na celu aktywizację osób starszych.


Aktywność na plus. Nabór ofert w konkursie do tegorocznej edycji programu „Aktywni+”

Dzisiaj rusza nabór w otwartym konkursie ofert w ramach tegorocznej edycji programu „Aktywni+”.


Wspierać aktywność, budować relacje. Rusza konkurs ofert do programu „Senior+” edycja 2021

Tworzenie przestrzeni przyjaznej seniorom, sprzyjającej aktywności i nawiązywaniu relacji – to ważna rola domów i klubów powstających dzięki programowi „Senior+”.


Konkurs Samorząd Pro Familia

Gdzie rodzinom w Polsce żyje się najlepiej? Na to pytanie odpowie konkurs Samorząd PRO FAMILIA 2021

31 marca br. mija termin zgłoszeń do konkursu Samorząd Pro Familia 2021, kierowanego do tych gmin, które realizują lokalną politykę prorodzinną. np.: finansują z własnego budżetu jednorazowe wypłaty z tytułu urodzenia dziecka, tzw. becikowe bądź stosują ulgi w opłatach za odbiór odpadów komunalnych dla rodzin z dziećmi, lub wspierają rozwój mieszkalnictwa dla rodzin.


Program integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021 - 2030 - nabór wniosków

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji  (koordynator Programu) ogłosił nabór wniosków do Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na rok 2021.


Rusza konkurs "Samorząd Pro Familia 2021”

Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg ogłosiła konkurs Samorząd Pro Familia 2021. Służy on docenianiu prorodzinnych działań prowadzonych przez władze lokalne i ma inspirować do podejmowania oddolnych inicjatyw na rzecz rodziny.


"Maluch+" - wyniki otwartego konkursu ofert

Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na finansowe wspieranie instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2021.


Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Pokonać bezdomność - konkurs ofert

Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs ofert w ramach  programu „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym” i zaprasza podmioty uprawnione do składania wniosków na wsparcie finansowe projektów z zakresu pomocy społecznej skierowanej do osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością.


„Centra opiekuńczo-mieszkalne” - zatwierdzone wnioski gminy Dębica i powiatu jarosławskiego

Wojewoda Podkarpacki informuje, że 17 grudnia br. Paweł Wdówik – Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, działając z upoważnienia Ministra Rodziny i Polityki Społecznej, zatwierdził listę wniosków w ramach realizacji Programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne” wraz z rekomendowaną wysokością kwot przyznanych środków z Funduszu Solidarnościowego.


"Idea Solidarności na Podkarpaciu" - audycja radiowa i konkurs dla słuchaczy

Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej pn. „Idea Solidarności na Podkarpaciu”. Emisja 13 grudnia o godz. 20.05 na antenie Polskiego Radia Rzeszów.  Podczas programu zostanie ogłoszony konkurs dla słuchaczy.


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×