Internetowa rejestracja

Dokonując rezerwacji wizyty, w polu imię i nazwisko należy wpisać dane osoby, której rezerwacja dotyczy. Przy stanowisku obsługi weryfikowane są dane personalne osoby, dla której wystawiono rezerwację.
Osoby inne od wskazanych w polu „Imię i nazwisko” nie będą obsługiwane.

Aby umówić się na wizytę w celu złożenia wniosku należy zarejestrować się poprzez kalendarz internetowy. Po kliknięciu w link do rezerwacji terminu na kalendarzu wyświetlą się zaznaczone na czarno dostępne daty, po kliknięciu na datę wyświetlą się wolne godziny wizyt na dany dzień. W każdy poniedziałek miesiąca w kalendarzu internetowym aktywują się kolejne daty do złożenia wniosku obejmujące następne 2 tygodnie (nie wliczając sobót i niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy).

Zapraszamy do zgłoszenia się z wypełnionym formularzem wniosku o udzielenie zezwolenia oraz kompletem dokumentów, aby zminimalizować konieczność powtórnego stawienia się w urzędzie. Złożenie kompletu dokumentów umożliwia szybsze procedowanie sprawy. Jeżeli wcześniej wysłałeś wniosek pocztą, nie umawiaj się na wizytę w celu złożenia drugiego wniosku. Drugi wniosek nie zostanie przyjęty.

 

Rzeszów

Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców – Oddział Obsługi Cudzoziemców

ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów

 

Internetowa rejestracja do kolejek:

  • składanie wniosków o zezwolenie na pobyt czasowy z powodu wykonywania pracy
  • składanie wniosków o zezwolenie na pobyt czasowy (z innych powodów niż praca)

Rezerwuj wizytę

 

Delegatura w Przemyślu

Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców – Oddział Zamiejscowy w Przemyślu

ul. Mickiewicza 10, 37-700 Przemyśl

 

Internetowa rejestracja do kolejek:

  • legalizacja pobytu, zaproszenia, zezwolenia na pracę cudzoziemców

Rezerwuj wizytę

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×