Jasielskie obchody Święta Policji

Jasielskie obchody Święta Policji

W Jasielskim Domu Kultury 19 lipca br. odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Uczestniczyli w nich wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski oraz zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektor Paweł Filipek.


Apel z okazji Święta Policji

Apel z okazji Święta Policji

Policjanci i pracownicy Policji garnizonu podkarpackiego odebrali wyróżnienia i awanse na wyższe stopnie służbowe. Na terenie Oddziału Prewencji Policji w Zaczerniu odbył się uroczysty apel, w którym wzięli udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i komendant wojewódzki Policji insp. Krzysztof Pobuta.


Tour de Pologne w Rzeszowie

Tour de Pologne w Rzeszowie

Peleton 73. Tour de Pologne zawitał w piątek do województwa podkarpackiego. Finiszującym w Rzeszowie zawodnikom kibicowała wojewoda Ewa Leniart.


Informujemy, że w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie rozpoczęto procedurę naboru projektów na 2016r., którego głównym celem jest wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych, przewidzianych do dofinansowania w ramach rządowego „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.