Spotkanie opłatkowe Regionu Rzeszowskiego NSZZ

Spotkanie opłatkowe Regionu Rzeszowskiego NSZZ "Solidarność"

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart uczestniczyła w regionalnym spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez NSZZ "Solidarność" Regionu Rzeszowskiego, które odbyło się 12 stycznia br. w Domu Strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów – Zalesie.


Wieczór kolęd z udziałem wicewojewody

Wieczór kolęd z udziałem wicewojewody

W Domu Ludowym w Średniej Wsi 12 stycznia odbył się wieczór kolęd w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Samorządowych w Średniej Wsi. Uczestniczył w nim wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski.


Posiedzenie dotyczące osuwisk

Posiedzenie dotyczące osuwisk

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart przewodniczyła posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu nadzorującego realizację zadań w zakresie przeciwdziałania ruchom osuwiskowym oraz usuwania ich skutków.


Razem bezpieczniej - nabór wniosków

"Bezpieczna Polska" - wydarzenie plenerowe w Rzeszowie

Serdecznie zapraszamy na Piknik z okazji inauguracji stacjonowania wojsk sojuszniczych Stanów Zjednoczonych w Polsce, który odbędzie się 14 stycznia w Rzeszowie na terenie jednostki wojskowej przy ulicy Dąbrowskiego 22 (21 Batalion Dowodzenia) w godzinach 12.00 -17.00, przy czym kulminacja wydarzeń połączona z oficjalnym otwarciem będzie miała miejsce w godz. 13.15-14.30.


Międzynarodowa konferencja naukowa z udziałem wojewody

Międzynarodowa konferencja naukowa z udziałem wojewody

„Wykorzystanie innowacyjnych technologii dla zwiększenia zdolności operacyjnych do prowadzenia działań w terenie górzystym” to temat międzynarodowej konferencji naukowej, która odbywa się w podrzeszowskiej Jasionce.


Bezpieczne ferie 2017

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas zimowego wypoczynku to temat posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, któremu 9 stycznia br. przewodniczyła wojewoda Ewa Leniart.


Przekazanie specjalistycznego ambulansu

Przekazanie specjalistycznego ambulansu

Do Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu trafił nowy ambulans ratunkowy. 8 stycznia w placówce odbyła się uroczystość przekazania i poświęcenia karetki połączona ze spotkaniem opłatkowym z pracownikami COM.


Orszak Trzech Króli 2017

Orszak Trzech Króli 2017

Już po raz piąty ulicami Rzeszowa przeszedł Orszak Trzech Króli. 6 stycznia w tym wyjątkowym wydarzeniu wzięła udział wojewoda podkarpacki Ewa Leniart.


Spotkanie z udziałem wiceministra Adama Hamryszczaka

Spotkanie z udziałem wiceministra Adama Hamryszczaka

W Gorzycach 5 stycznia w obecności podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Adama Hamryszczaka odbyło się spotkanie, na którym przedstawiono założenia i planowane efekty inwestycje firmy Federal Mogul sp. z o.o. Nowe inwestycje przedsiębiorstwa są możliwe dzięki rozszerzeniu granic Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN. W spotkaniu tym uczestniczył wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski.


Uroczyste ślubowanie policjantów

Uroczyste ślubowanie policjantów

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart pogratulowała policjantom, którzy 4 stycznia br. złożyli uroczyste ślubowanie przyjmując na siebie obowiązki i trudy policyjnej służby.