Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Wynik naboru do Programu „Centra Opiekuńczo-mieszkalne”

Data publikacji: 13 października 2023Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg zatwierdziła listę rekomendowanych wniosków w ramach ogłoszonego w 2023 r. naboru do Programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne” – edycja 2023.

11 października 2023 r.  minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg zatwierdziła listę rekomendowanych wniosków w ramach ogłoszonego w 2023 r. naboru do Programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne” – edycja 2023 wraz z rekomendowaną wysokością kwoty przyznanych środków z Funduszu Solidarnościowego, akceptując tym samym  zgłoszony przez wojewodę podkarpackiego wniosek Gminy Stalowa Wola  na realizację zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku na potrzeby utworzenia Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Stalowej Woli” utworzenie Centrum (MODUŁ I) na łączną kwotę 2 392 331,46 zł.