Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Realizacja gry miejskiej „Przygoda z Tatą” – wyniki konkursu

Data publikacji: 15 maja 2023Wojewoda Podkarpacki zatwierdził przedstawioną przez Komisje Konkursową propozycję rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert pn. Organizacja ojcowskiej gry miejskiej „Przygoda z Tatą” w ramach programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Ojcostwo – Przygoda Życia” 2023 r.

W ramach ogłoszonego otwartego konkursu  ofert pn. Organizacja ojcowskiej gry miejskiej „Przygoda z Tatą” w ramach programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Ojcostwo – Przygoda Życia” 2023 r. do tut. urzędu wpłynęły 2 oferty od organizacji pozarządowych. Wszystkie wnioski konkursowe otrzymały pozytywną ocenę formalną.

Rozstrzygnięcie konkursu stanowi załącznik nr 1.

Dotacja zostanie przeznaczona na zorganizowanie i przeprowadzenie 18 czerwca  2023 r. ojcowskiej gry miejskiej pn. „Przygoda z Tatą” w wybranym przez Oferenta mieście na terenie województwa podkarpackiego.

Pliki do pobrania: