Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Konkurs ofert w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” 2023

Data publikacji: 1 marca 2023Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił otwarty konkurs ofert w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” 2023.

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

Zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego do składania wniosków w ramach ww. Programu. Na realizację tego zadania została przeznaczona kwota w wysokości 3 000 000 zł.

Oferty należy nadesłać listem poleconym na adres Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie w terminie do dnia 10 marca 2023 roku (przy nadesłaniu dokumentacji liczy się data stempla pocztowego) lub złożyć osobiście w powyższym terminie.

Treść Programu oraz niezbędne załączniki znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej pod adresem (www.gov.pl/web/rodzina), zakładka: „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie/ Programy i projekty” (tutaj).