Konkurs na materiał filmowy zachęcający do szczepienia przeciw COVID-19

Data publikacji: 26 listopada 2021Wojewoda podkarpacki zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie na materiał filmowy zachęcający do szczepienia i informujący o korzyściach szczepień przeciw COVID-19.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa podkarpackiego. Jego celem jest m. in. informowanie o korzyściach szczepienia przeciw COVID-19. Konkurs ma również za zadanie upowszechnić obiektywne informacje o szczepieniach wynikających z badań medycznych.

Zgodnie z Regulaminem konkurs  składa się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy, połączeni w dwuosobowe zespoły, przesyłają do 5 grudnia 2021 roku na e-mail szczepimysie@rzeszow.uw.gov.pl ​link do materiału filmowego przekazanego za pośrednictwem usługi internetowej pozwalającej na przechowywanie danych w ramach internetowej przestrzeni dyskowej (np. WeTransfer). Komisja konkursowa dokona wstępnej selekcji filmów na podstawie zasad podanych w Regulaminie Konkursu. Na tym etapie Konkursu wyłonieni Uczestnicy (każdy z dwuosobowego zespołu) zostaną poproszeni o udostępnienie własnych materiałów filmowych, które zostaną opublikowane przez dedykowany Konkursowi profil – #szczepimysiekonkurspodkarpackie na platformie społecznościowej Tik Tok.

Drugi etap konkursu dotyczyć będzie zbierania polubień w terminie od 13 grudnia br. od godz. 12:00 do 19 grudnia br. do godz. 12.00.  Zwycięzcami konkursu zostanie Zespół, który wspólnie uzbiera największą liczbę polubień pod udostępnionymi przez siebie filmami.

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie przez zespół wypełnionego zgłoszenia do konkursu do organizatora.

Ocena przesłanych materiałów filmowych będzie dokonana przez komisję konkursową powołaną przez wojewodę podkarpackiego.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: laptopy, tablety i aparaty fotograficzne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w regulaminie.

Pliki do pobrania:

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×