Program integracji społeczności romskiej – procedury

Zasady postępowania w sprawach dotyczących udzielania w 2017 dotacji na realizację zadań w ramach Programu integracji społeczności romskiej w Polsce na lata 2014-2020.


Karta Dużej Rodziny – program wsparcia rodzin wielodzietnych

Karta Dużej Rodziny – program wsparcia rodzin wielodzietnych

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta oferuje system zniżek oraz dodatkowych uprawnień dla rodzin wielodzietnych.


Nabór wniosków na budowę/przebudowę/remont dróg lokalnych realizowanych w 2017 r.

Wojewoda podkarpacki ogłasza nabór wniosków na budowę/przebudowę/remont dróg lokalnych realizowanych w 2017 r. w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019„.


Europejski Tydzień Sportu

Europejski Tydzień Sportu

We wrześniu br. we wszystkich państwach Unii Europejskiej będzie obchodzony Europejski Tydzień Sportu. To ogólnoeuropejskie wydarzenie powstało z myślą o wszystkich obywatelach, bez względu na wiek, pochodzenie, poziom sprawności i realizowane jest pod hasłem #BeActive (Bądź Aktywny).


1 sierpnia na Podkarpaciu zabrzmią syreny

W poniedziałek 1 sierpnia, w 72. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, na Podkarpaciu zabrzmią syreny alarmowe, które zostaną włączone o godzinie 17 i będą emitować sygnał ciągły przez jedną minutę.


Informujemy, że w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie rozpoczęto procedurę naboru projektów na 2016r., którego głównym celem jest wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych, przewidzianych do dofinansowania w ramach rządowego „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.


Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×