Weź paragon ze sobą - startuje akcja informacyjna Ministerstwa Finansów

Weź paragon ze sobą - startuje akcja informacyjna Ministerstwa Finansów

Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom, z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.


Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa już w całej Polsce – odnotowano ponad pół miliona odsłon

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa już w całej Polsce – odnotowano ponad pół miliona odsłon

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa została uruchomiona we wszystkich województwach.


Olimpiada Statystyczna. Zmierzysz się? - pod takim hasłem rusza w roku szkolnym 2016/2017 I edycja Olimpiady Statystycznej. Zapisy do 15 października br.


II edycja Programu ASYSTENT RODZINY na rok 2016

„Senior-WIGOR” – wyniki postępowania konkursowego

Wyniki przeprowadzonego postępowania konkursowego w ramach Programu Wieloletniego „Senior-WIGOR” na lata 2015-2020 – edycja 2016.


Próba uruchomienie systemów alarmowych

27 września br. w ramach wojewódzkiego treningu systemu wykrywania i alarmowania, na terenie województwa zostanie przeprowadzona głośna próba uruchomienia systemów alarmowych.


Akcja szczepienia lisów

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej od 26 września do 5 października br. akcji szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.


Program integracji społeczności romskiej – procedury

Zasady postępowania w sprawach dotyczących udzielania w 2017 dotacji na realizację zadań w ramach Programu integracji społeczności romskiej w Polsce na lata 2014-2020.


Karta Dużej Rodziny – program wsparcia rodzin wielodzietnych

Karta Dużej Rodziny – program wsparcia rodzin wielodzietnych

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta oferuje system zniżek oraz dodatkowych uprawnień dla rodzin wielodzietnych.


Nabór wniosków na budowę/przebudowę/remont dróg lokalnych realizowanych w 2017 r.

Wojewoda podkarpacki ogłasza nabór wniosków na budowę/przebudowę/remont dróg lokalnych realizowanych w 2017 r. w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019„.


Europejski Tydzień Sportu

Europejski Tydzień Sportu

We wrześniu br. we wszystkich państwach Unii Europejskiej będzie obchodzony Europejski Tydzień Sportu. To ogólnoeuropejskie wydarzenie powstało z myślą o wszystkich obywatelach, bez względu na wiek, pochodzenie, poziom sprawności i realizowane jest pod hasłem #BeActive (Bądź Aktywny).