Niskie podatki – zapraszamy na spotkania informacyjne 22 czerwca br.

Data publikacji: 20 czerwca 2022Zapraszamy do udziału w otwartych spotkaniach informacyjnych dotyczących kwestii związanych ze zmianami w systemie podatkowym.

14 czerwca br. prezydent RP podpisał ustawę o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw. Podpisana ustawa obniża PIT z 17 proc. do 12 proc. dla podatników na skali, a przedsiębiorcom na podatku liniowym, ryczałcie i karcie podatkowej pozwala na rozliczenie części składek zdrowotnych w podatku dochodowym. Bez zmian pozostają korzystne rozwiązania, które zaczęły obowiązywać od 1 stycznia 2022 r., w tym m.in. wyższa kwota wolna (30 tys. zł) i wyższy próg podatkowy (120 tys. zł). Przepisy wejdą w życie 1 lipca 2022 r.

Zapraszamy do udziału w otwartych spotkaniach informacyjnych dotyczących kwestii związanych ze zmianami w systemie podatkowym.

O szczegółach poinformują eksperci Krajowej Administracji Skarbowej i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Spotkania odbędą się 22 czerwca br. w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w godzinach 9.00 – 10.30 oraz 17.00 – 18.30.         

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×