Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

XVIII Przegląd Twórczości Artystycznej Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej Województwa Podkarpackiego

Data publikacji: 20 października 2016XVIII Przegląd Twórczości Artystycznej Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej Województwa Podkarpackiego.

XVIII Przegląd Twórczości Artystycznej Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej Województwa Podkarpackiego

Wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski wspólnie z dyrektorem Wydziału Polityki Społecznej PUW Małgorzatą Dankowską wzięli udział w XVIII Przeglądzie Twórczości Artystycznej Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej Województwa Podkarpackiego, które odbyło się 20 października br.w Ropczycach.

W cyklicznej imprezie, która organizowana jest każdego roku w innym miejscu, wzięli udział podopieczni z 22 DPS-ów z Podkarpacia. Tym razem organizatorem XVIII Przeglądu Twórczości Artystycznej Mieszkańców DPS był Dom Pomocy Społecznej w Rudzie k.Kamionki natomiast miejscem spotkania była Hala Widowiskowo- Sportowa w Ropczycach. Mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej występowali na scenie w przedstawieniach teatralnych i widowiskowych a także zaprezentowali swoje prace artystyczne w formie wystawy.

Witold Lechowski podziękował podopiecznym DPS-ów, a także ich wychowawcom za trud, kreatywność oraz odwagę w przygotowaniu pięknych występów.