Wojewoda pogratulowała drużynie PUW

Data publikacji: 2 lipca 2018Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart pogratulowała drużynie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie zdobycia II miejsca w rozegranych w Tomaszowie Lubelskim IX Mistrzostwach Polski Urzędów Wojewódzkich w piłce nożnej.

Gratulacje dla drużyny PUW

Tegoroczne rozgrywki wpisały się w obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Drużyna w finałowym spotkaniu uległa zespołowi Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego po rzutach karnych, natomiast trzecie miejsce zdobył  Kujawsko-Pomorski UW w Bydgoszczy.

Zespół, jak co roku, wspomagany był dwoma zawodnikami Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie. Warto podkreślić, że indywidualnie króla strzelców zdobył reprezentujący Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie Mateusz Członka.

–  Cieszę się, że po raz kolejny możemy być dumni z sukcesów naszej urzędowej drużyny.  Serdecznie gratuluję i życzę miejsca na podium również w kolejnych mistrzostwach – powiedziała wojewoda podczas spotkania z członkami drużyny.