Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Wizyta konsula generalnego Niemiec

Data publikacji: 24 października 2023Konsul generalny Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie Holger Mahnicke złożył kurtuazyjną wizytę wojewodzie podkarpackiemu Ewie Leniart.

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, konsul generalny Niemiec Holger Mahnicke i konsul honorowa Niemiec w Rzeszowie dr Agnieszka Buk

Spotkanie, w którym uczestniczyła także konsul honorowa Niemiec w Rzeszowie Agnieszka Buk było okazją do rozmów m. in.  o specyfice i perspektywach rozwoju regionu.

Konsul Holger Mahnicke kieruje placówką w Krakowie od lipca br. Urodził się w Hamburgu. Dotychczas pracował m. in. w niemieckim Ministerstwie Spraw Zagranicznych i na placówkach dyplomatycznych Niemiec– m.in. w Malezji, Francji, Stanach Zjednoczonych czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.