Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Wizyta Ambasadora Kanady w Polsce Stephena de Boera

Data publikacji: 13 września 2016Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart spotkała się 13 września w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie z Ambasadorem Kanady w Polsce Stephenem de Boerem.

Wizyta Ambasadora Kanady w Polsce Stephena de Boera

Ambasador złożył wojewodzie kurtuazyjną wizytę w związku ze swoim pobytem na Podkarpaciu w ramach spotkań zorganizowanych przez sekcję handlową Ambasady Kanady. Podczas spotkania poruszono temat współpracy gospodarczej obu krajów, systemu edukacji technicznej w Polsce oraz infrastruktury drogowej mającej wpływ na rozwój gospodarczy regionu. Ambasador Stepher de Boer wysoko ocenił potencjał Podkarpacia, który obserwuje przez pryzmat funkcjonujących tutaj firm kanadyjskich oraz wysoki poziom kwalifikacji zatrudnionych w nich polskich pracowników. Na zakończenie Ambasador Stephen de Boer zaoferował swoje wsparcie i pomoc w działaniach na rzecz rozwoju polsko-kanadyjskiej współpracy, zwłaszcza w sferze stosunków ekonomiczno-gospodarczych.