Wicepremier Mateusz Morawiecki w Mielcu

Data publikacji: 14 listopada 2016Wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski towarzyszył wicepremierowi i ministrowi rozwoju Mateuszowi Morawieckiemu w wizycie w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu. Goście uczestniczyli w spotkaniu z Zarządem Firmy, a później zwiedzili linię produkcyjną śmigłowca Black Hawk.

Wicepremier Mateusz Morawiecki w Mielcu

Podczas wizyty wicepremier Matusz Morawiecki stwierdził, że polski rząd przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa i najlepiej, żeby to bezpieczeństwo przekładało się na rozwój przemysłu.

Za wybór śmigłowców odpowiada Ministerstwo Obrony Narodowej. Moje spojrzenie na to jest takie, żeby wszelki wybór służył przede wszystkim polskiej armii i polskiemu przemysłowi – powiedział wicepremier Morawiecki.

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

×