Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Uroczystość barbórkowa w Rzeszowie

Data publikacji: 27 listopada 2023KRUSZGEO SA świętowało tradycyjną barbórkę. W uroczystości z tej okazji wzięła udział I wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka, która wręczyła zasłużonym pracownikom odznaczenia państwowe.

Wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka

Złote, Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę otrzymały osoby, które wyróżniły się wzorowym, wyjątkowo sumiennym wykonywaniem obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Obchody były również okazją do uhonorowania odznakami „Zasłużony dla górnictwa RP” oraz wręczenia stopni górniczych.

Gratulując wyróżnionym, wicewojewoda podziękowała za wieloletnią pracę, wyjątkowe zaangażowanie i niezwykłe oddanie w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Tradycyjna „barbórka”, będąca świętem wszystkich górników, geologów i innych osób wykonujących zawody związane z poszukiwaniem paliw kopalnych obchodzona jest w Polsce na początku grudnia grudnia.