Święto Terenowych Organów Administracji Wojskowej

Data publikacji: 27 października 201627 października w stalowowolskim Domu Kultury odbyły się wojewódzkie obchody Święta Terenowych Organów Administracji Wojskowej na Podkarpaciu, w których uczestniczył wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski.

Święto Terenowych Organów Administracji Wojskowej

W imieniu Prezydenta RP wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski wręczył odznaczenia państwowe za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Ponadto szef WSzW w Rzeszowie wyróżnił osoby, które wspierają sprawy związane z obronnością województwa podkarpackiego oraz kreują pozytywny wizerunek wojska w społeczeństwie. Wicewojewoda Witold Lechowski został uhonorowany pamiątkowa statuetką Szefa WSzW.  Rodzicom, których co najmniej troje dzieci wzorowo odbyło służbę wojskową zostały wręczone medale  „Za zasługi dla obronności kraju”. Dla wyróżnionych  zagrała Orkiestra Wojskowa z Rzeszowa pod kierownictwem  Dowódcy Kapelmistrza  kpt. Andrzeja Kufla.

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

×