Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Spotkanie poświęcone problemom rolnictwa

Data publikacji: 28 lipca 201627 lipca w Baszni Dolnej odbyło się spotkanie poświęcone problemom i perspektywom rozwoju rolnictwa w powiatach jarosławskim, lubaczowskim oraz przeworskim.

Spotkanie poświęcone problemom rolnictwa

W konferencji zorganizowanej przez Podkarpacki Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wziął udział wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski, parlamentarzyści, samorządowcy, członkowie Podkarpackich Izb Rolniczych, naukowcy, przedstawiciele lasów państwowych oraz rolnicy. Dyskutowano o problemach, z jakimi borykają się producenci rolni i wskazywano kierunki rozwoju podkarpackiego rolnictwa. Wicewojewoda Witold Lechowski zwrócił uwagę na fakt, że współczesne rolnictwo nie znajduje się w dobrej kondycji  oraz że wieś w coraz mniejszym stopniu utrzymuje się z roli.