Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Powołanie konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii klinicznej

Data publikacji: 24 października 2016Wręczenie dr hab. n. med. prof. UR Bożennie Karczmarek-Borowskiej powołania na konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii klinicznej.

Powołanie konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii klinicznej

Z dniem 17 października br. Wojewoda Podkarpacki powoła na konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie onkologii klinicznej dr hab. n. med. prof. UR Bożennę Karczmarek-Borowską. Pani Profesor jest Kierownikiem Kliniki Onkologii Klinicznej w Podkarpackim Centrum Onkologii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. Ponadto od 2008 r. pełni funkcję Kierownika Zakładu Onkologii w Instytucie Fizjoterapii Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Prof. Bożenna Karczmarek-Borowska posiada specjalizacje z Radioterapii stopień II, Chemioterapii nowotworów stopień II oraz Onkologii klinicznej.