Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Data publikacji: 20 października 2016Wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski przewodniczył posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które odbyło się 20 października br. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

Posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Narada dotyczyła oceny funkcjonowania systemu zarządzania kryzysowego w województwie podkarpackim, zabezpieczenia przeciwpowodziowego województwa, kwestii przygotowania administracji publicznej do sezonu zimowego oraz  problematyki związanej z wirusem ASF.

W posiedzeniu uczestniczyli również Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Lucjan Kuźniar, przedstawiciele służb, inspekcji i straży, a także dyrektorzy wydziałów Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego oraz przedstawiciele służb niezespolonych.