OTWARCIE KOMPLEKSU SPORTOWO-REKREACYJNEGO W SANOKU

Data publikacji: 1 sierpnia 2022Wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka wzięła udział w otwarciu kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Sanoku.

Na terenie obiektu znajdują się trzy boiska, korty tenisowe, pole do minigolfa, miasteczko ruchu rowerowego wraz z oznakowaniem pionowym i poziomym, zamontowane są stoliki do szachów, stoły do piłkarzyków oraz skatepark. 
 
– Na urządzenia w skateparku młodzież musi jeszcze poczekać i uzbroić się w cierpliwość. Zgodnie z planem obiekt powstanie na początku września. Zdecydowaliśmy się na oficjalne otwarcie jeszcze przed ostatecznym zakończeniem montażu urządzeń, gdyż tak duże było zapotrzebowanie na użytkowanie tej infrastruktury. A wakacje są najlepszym do tego czasem. Informuję jednocześnie, że na obiekcie jest zamontowany monitoring, dzięki czemu dbamy o porządek oraz  o bezpieczeństwo osób korzystających z tej infrastruktury – powiedział Tomasz Matuszewski, burmistrz Sanoka.
Projekt o wartości 800 0000 zł został zrealizowany z rządowego programu Funduszu Inicjatyw Lokalnych dedykowanego gminom górskim.
 
 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×