Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Organizacje poradnicze i Fundusz Młodzieżowy. Zaproszenie na konsultacje

Data publikacji: 6 marca 2025Michał Braun, dyrektor Narodowego Instytutu Wolności zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkania konsultacyjne Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych oraz Funduszu Młodzieżowego.

Na białym tle sylwetki rozmawiających osób. Obok napis: Save the date! Spotkania konsultacyjne, fundusz młodzieżowy 13 marca, organizacje pozarządowe 14 marca

Konsultacje odbędą się 13 i 14 marca w Warszawie. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniach jest wypełnienie formularzy zgłoszeniowych, które znajdują się poniżej. Będą one aktywne do 10 marca.

W ramach konsultacji zaplanowano panele dyskusyjne, spotkania z ekspertami i pracownikami NIW-CRSO, szczegółowe omówienie tematów, które zgłoszone zostały w ankietach konsultacyjnych.

Rządowy Program Fundusz Młodzieżowy – 13 marca 2025 r., Warszawa, godz. 10:00 – 16:00

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/hYYEprGYwYotwiera się w nowej karcie

Rządowy Program Wpierania Rozwoju Organizacji Poradniczych – 14 marca 2025 r., Warszawa, godz. 10:00 – 16:00

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/udaD1Mx51iotwiera się w nowej karcie

Przypomnijmy, Fundusz Młodzieżowy to program, którego głównym celem jest zwiększenie zaangażowania młodzieży i młodzieżowych organizacji pozarządowych w życie publiczne przez wsparcie inicjatyw młodzieżowych, wzrost ich znaczenia w życiu publicznym oraz wzmocnienie instytucjonalne.

Rządowy Program Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych dotyczy organizacji poradnictwa działających na rzecz pomocy osobom doświadczającym trudności życiowych, niesamodzielnych, niezaradnych życiowo, znajdujących się w kryzysie, wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym, kształtując tym samym system wartości wspólnoty i wyrażając interesy społeczeństwa obywatelskiego.

Źródło: Narodowy Instytut Wolności.