Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Odznaczenia Państwowe w Regionalnym Związku Spółdzielni Produkcji Rolnej w Rzeszowie

Data publikacji: 13 września 2016W Rolniczej Spółdzielni Wytwórczo-Usługowej w Głuchowie 13 września odbył się Zjazd przedkongresowy Regionalnego Związku Spółdzielni Produkcji Rolnej, w którym uczestniczył wicewojewoda podkarpacki Witold Lechowski.

Odznaczenia Państwowe w Regionalnym Związku Spółdzielni Produkcji Rolnej w Rzeszowie

Na spotkaniu wybrano delegatów na VI Kongres Spółdzielczości i wypracowano program działania spółdzielczości na kolejne 4 lata.

Podczas obrad wicewojewoda Witold Lechowski wręczył zasłużonym działaczom spółdzielczym odznaczenia państwowe – Złote Medale za Długoletnią Służbę. Witold Lechowski w przemówieniu pogratulował odznaczonym i podziękował za kultywowanie tradycji polskiej spółdzielczości. Ponadto wyraził uznanie dla środowiska spółdzielczości rolniczej i jej bardzo dużej roli w środowisku wiejskim.