Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Odznaczenia państwowe dla zasłużonych pracowników PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów

Data publikacji: 15 września 2023Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła Medale za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów.

Odznaczenia zostały nadane przez Prezydenta RP za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Wyróżnienia otrzymało 30 osób.

To dla mnie wielki zaszczyt, że – w imieniu Prezydenta RP – mogę wręczyć Państwu Medale za Długoletnią Służbę. Jestem pełna uznania dla osób, które dzisiaj zostały uhonorowane. Wszystkim Państwu składam serdeczne gratulacje za tę wieloletnią, wytężoną pracę na rzecz Polskiej Grupy Energetycznej. Wyjątkowe zaangażowanie, bogata wiedza i niezwykłe oddanie w wykonywaniu swoich obowiązków zasługują na wyróżnienie, a także stają się wzorem do naśladowania dla młodszych stażem współpracowników – powiedziała wojewoda, życząc wyróżnionym dalszych sukcesów w pracy zawodowej i podkreślając, że bezpieczeństwo energetyczne jest jednym z filarów bezpieczeństwa państwa.

***

PGE Dystrybucja S.A. rozpoczęła swoją działalność operatorską z dniem 1 września 2010 roku. Spółka jako OSD powstała w wyniku konsolidacji ośmiu spółek pełniących funkcję lokalnych operatorów systemów dystrybucyjnych, obecnie tworzących siedem Oddziałów terenowych Spółki PGE Dystrybucja S.A.