Odznaczenia dla pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa w Jaśle

Data publikacji: 30 lipca 2021Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart, w imieniu Prezydenta RP, wręczyła odznaczenia państwowe oraz medale za długoletnią służbę pracownikom Polskiej Spółki Gazownictwa w Jaśle. Uroczystość odbyła się w Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce.

Wojewoda zwracając się do pracowników Polskiej Spółki Gazownictwa, mówiła o bezpieczeństwie energetycznym i roli sektora gazowniczego w jego zapewnieniu.

– Rozwój polskiego państwa i planowanie rozwoju gospodarczego, zależy w dużej mierze od tego jak dostarczana jest energia gazowa. Dlatego należą się słowa uznania dla wszystkich, którzy prowadzą spółkę, wytyczają nowe kierunki działań, nie koncentrując się jedynie na powiększeniu bazy odbiorców, ale powodują, że stabilna dostawa gazu gwarantuje bezpieczeństwo.  

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG. Zatrudnia ponad 11,5 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 190 tys. km gazociągów.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z polityką prywatności serwisu.

×